STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKE ˇ Podręczniki 2017/2018 ˇ Konkursy przedmiotowe 2017/2018Kwiecień 21 2018 07:55:02
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Harmonogram
uroczystości szkolnych 2017/2018
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest sobota 21 Kwietnia 2018.
Imieniny obchodzą;: Bartosz, Feliks, Konrad, Anzelm, Jarosław, Selma
 
rocznik 2006-2009
KLASA "A" wychowawca Anna Mazur-Boryca

Bartnik Krzysztof

Borowski Mateusz

Chrzanowski Patryk

Ćwikła Filip Michał

Denek Jakub

Drozd Katarzyna

Dudek Justyna Małgorzata

Dudzik Mateusz Dawid

Jach Michał

Kalinowski Jakub

Kamiński Mateusz

Kaszuba Piotr Paweł

Koziarska Justyna Anna

Kozłowski Mateusz

Małyszek Anna Maria

Michalak Michał Artur

Michalska Ewelina

Piłat Wioleta

Porzucek Kamil Piotr

Rak Martyna

Różyńska Ewa

Serwatka Dawid Robert

Stelmach Michał Andrzej

Suchora Katarzyna

Syroka Paweł

Wach Karolina

Węglińska Katarzyna

Wilk Maciej

Wnuk Konrad Piotr

Wolanin Patrycja

Żydek Ewa


KLASA "B" wychowawca Anna Kozłowska

Andrzejczuk Justyna

Bednarczyk Michał

Bekier Marta Edyta

Bijak Adriana

Cięszczyk Bartłomiej

Czubiński Jakub Piotr

Drumlak Damian

Juśko Jakub

Kondracka Emilia

Korczak Emilia

Kowalska Diana Karolina

Kowalska Klaudia Oliwia

Kożuch Lena

Kraiński Andrzej Julian

Kraiński Tomasz Szymon

Kwiecień Karolina

Łach Agata Dorota

Łazarski Krzysztof

Naborczyk Joanna

Pietroń Kacper

Pietroń Rafał

Posłuszny Grzegorz

Regmunt-Sobieszczańska Magdalena

Rejowski Michał

Rozenbajgier Paulina

Skórska Ewelina

Śmiech Olga

Węcławski Marcin

Winiarczyk Paulina Anna

Zychowicz Iwona Grażyna


KLASA "C" wychowawca Tadeusz Dąbek

Bernaś Dorota

Biłgorajska Agata

Bochniak Karol

Bochniak Natalia

Chruścielewski Artur

Cywiński Krystian

Ćwiertnia Patrycja

Dudek Karol

Hyz Adrian Kamil

Jabłoński Paweł Władysław

Jurak Karol

Krakus Alan

Król Ewelina

Mazur Bartosz

Michalski Michał

Michota Michał

Mileszczyk Tomasz Filip

Multan Bartłomiej

Pochodyła Łukasz

Resztak Karolina

Resztak Michał

Serafin Paweł

Słowińska Kamila Anna

Staniec Mateusz Wojciech

Surdacka Angelika

Szulc Damian

Tokarska Aneta

Wilk Karolina

Wójcik Joanna Małgorzata


KLASA "D" wychowawca Monika Małek

Bieniek Kamila

Bodziuch Katarzyna

Capała Łukasz

Furgał Krystian Patryk

Golecki Kamil

Grabowski Tomasz

Iracka Weronika

Iskra Ilona

Jabłoński Mateusz

Jamróz Adam

Kliza Kamila Katarzyna

Kołtun Marta

Kosik Łukasz

Koziej Andrzej

Łoza Marcin

Marczuk Magdalena

Marczuk Monika

Matwiej Patrycja Marika

Matysek Michał

Michalska Dominika

Najs Łukasz Patryk

Ołownia Paweł Wojciech

Orzeł Daniel

Podgórska Martyna

Sęk Tomasz

Siuda Natalia

Suchanek Marcin

Surowiec Michał

Szczucka Marlena Ewa

Wójtowicz Weronika


KLASA "E" wychowawca Wiesława Dąbek

Al Naser Marta Linda

Cielma Karolina

Gawin Paulina

Grabowska Urszula

Gramek Kinga Marta

Kasiak Rafał

Kasperska Wioleta

Koślak Emilia Barbara

Kotuła Kamila

Lenartowicz Bartłomiej

Ligenza Natalia

Łata Edyta

Machura Agnieszka

Marszałek Mateusz Robert

Misztal Magda Agata

Nester Piotr

Niedziałek Sebastian

Piłat Krystian

Szafranek Konrad

Śledź Krzysztof

Targos Konrad

Wawszczyk Patryk Kacper

Wezgraj Sylwia Lena

Wójcik Sylwia Ewelina

Wtykło Jakub Józef

Wtykło Klaudia Elżbieta

Wicik Emilia


KLASA "F" wychowawca Irena Plewik

Bral Emil

Czapla Magdalena Katarzyna

Hałabiś Aleksandra

Jabłoński Piotr Tadeusz

Jach Damian

Jankowska Ewelina

Kamińska Dominika

Kloc Damian

Kłos Michał Daniel

Kozieł Damian

Kuśmierczyk Agata

Lewniewski Łukasz

Mazur Marcin Adam

Parczała Dorota

Pietraszek Paweł

Pietrusiński Kacper

Pietrzak Daniel

Przybylska Magdalena Patrycja

Rados Katarzyna Aleksandra

Rycerz Mateusz

Tuniak Konrad

Tyc Paulina

Widomska Aneta

Wilczewska Paulina Kinga

Wnuczek Krzysztof Stanisław

Zarębski Kamil

Zdyb Damian

Żuber Patryk


KLASA "G" wychowawca Halina Trukan

Bis Damian Antoni

Całużyńska Anna Maria

Ciotkowska Agnieszka

Czarnota Anna

Dąbrowski Mateusz

Drozd Sławomir

Galus Paulina

Gąsiorek Michał

Hysa Agata Magdalena

Karpiński Krzysztof

Kąc Adrian Przemysław

Kilianek Edyta Maria

Kordowska Patrycja

Kwietniewski Krzysztof

Maciocha Kamil

Majcher Angelika

Marchewka Krzysztof

Nieradko Daniel

Olszewski Rafał Andrzej

Piątek Eliza

Piekarz Karol Witold

Siebielec Małgorzata

Siepka Sylwia

Słoniszko Tomasz

Szumiło Klaudia

Uzarek Mateusz

Warda Barbara

Wilkosz Mateusz

Wołoszyn Denis

Wróbel Paweł Piotr

 
"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2548805 Unikalnych wizyt

ZG © 2014