STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKE ˇ Podręczniki 2017/2018 ˇ Konkursy przedmiotowe 2017/2018Lipiec 19 2018 00:07:00
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

EUROWEEK

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Harmonogram
uroczystości szkolnych 2017/2018
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest czwartek 19 Lipca 2018.
Imieniny obchodzą;: Wincenty, Wodzisław, Marcin, Rufin
 
Sukcesy Kadry
Rok 2017

Nagroda Burmistrza - mgr Mieczysław Biernacki, mgr Katarzyna Borowska,mgr Małgorzata Czubińska,mgr Małgorzata Fendrykowska,mgr Joanna Mazik, mgr Anna Niewiadomska



Rok 2016

Medal KEN - mgr Anna Niewiadomska

Złoty Medal za Długoletnią Służbę - mgr Elżbieta Rudzińska

Brązowy Medal za Długoletnią Służbę - mgr Iwona Gawlik, mgr Aneta Tworek

Nagroda Burmistrza - mgr Dorota Anders-Duda, mgr Małgorzata Czubińska, mgr Urszula Gryniuk,
mgr Grażyna Marcinkowska, mgr Maryla Mareczka, mgr Elżbieta Rudzińska



Rok 2015

Medal KEN - mgr Wiesława Dąbek, mgr Grażyna Marcinkowska

Złoty Medal za Długoletnią Służbę - mgr Małgorzata Gotner-Lis, mgr Grażyna Hołota

Srebrny Medal za Długoletnią Służbę - mgr Dorota Anders-Duda, mgr Waldemar Wieczorek

Brązowy Medal za Długoletnią Służbę - mgr Magdalena Flis, mgr Mariusz Kwietniewski

Nagroda Burmistrza - mgr Jerzy Bednarz, mgr Mariusz Kwietniewski, mgr Hanna Małyszek, mgr Grażyna Marcinkowska,
mgr Joanna Mazik, mgr Anna Mazur-Boryca, Henryka Ostrowska



Rok 2014

Medal KEN - mgr Anna Wróblewska, Henryka Ostrowska

Nagroda Burmistrza - mgr Małgorzata Czubińska, mgr Magdalena Flis, mgr Małgorzata Gotner-Lis,
mgr Zbigniew Grela, mgr Maryla Mareczka, mgr Irena Plewik



Rok 2013

Nagroda Lubelskiego Oddziału Szarych Szeregów
za krzewienie patriotyzmu i upowszechnianie historii Szarych Szeregów
- Dyrektor mgr Jerzy Bednarz

Nagroda Kuratora - mgr Anna Wróblewska

Medal KEN - mgr Małgorzata Czubińska, mgr Alicja łukasiewicz, mgr Halina Trukan

Medal Złoty za Długoletnią Służbę - mgr Wiesława Kwiatek, mgr Maryla Mareczka

Nagroda Burmistrza - mgr Jerzy Bednarz, mgr Waldemar Wieczorek, mgr Elżbieta Rudzińska, mgr Piotr Małek,
mgr Iwona Gawlik, mgr Wiesława Kwiatek, mgr Mariusz Kwietniewski



Rok 2012

Nagroda Burmistrza - mgr Urszula Gryniuk, mgr Anna Niewiadomska,
mgr Małgorzata Fendrykowska,mgr Iwona Mazurek,
mgr Małgorzata Czubińska, mgr Wiesława Choma




Rok 2011

Nagroda Kuratora - mgr Irena Plewik

Medal KEN - mgr Małgorzata Fendrykowska, mgr Małgorzata Gotner - Lis


Medal Srebrny za Długoletnią Służbę - mgr Wiesława Choma, mgr Wiesława Dąbek, mgr Halina Trukan


Nagroda Burmistrza - mgr Anna Wróblewska, mgr Anna Mazur - Boryca,
mgr Maryla Mareczka, Henryka Ostrowska,
mgr Grażyna Hołota, mgr Wiesława Kwiatek




Rok 2010

Nagroda Kuratora- mgr Alicja Łukaszewicz

Nagroda Burmistrza - mgr Andrzej Królikowski, mgr Dariusz Bochniak




Rok 2009

"Brązowy Krzyż Zasługi"- mgr Alicja Łukaszewicz

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę - mgr Grażyna Marcinkowska, mgr Witold Bober

Medal Komisji Edukacji Narodowej - mgr Anna Mazur-Boryca, mgr Elżbieta Rudzińska

Nagroda Burmistrza - mgr Irena Plewik, mgr Maryla Mareczka, mgr Piotr Mazurek, mgr Tadeusz Gołofit



Rok 2008

Nagroda Kuratora- mgr Barbara Smoczyńska

Nagroda Ministra - mgr Urszula Gryniuk, mgr Iwona Mazurek

Medal Komisji Edukacji Narodowej - mgr Maryla Mareczka, mgr Barbara Smoczyńska, mgr Tadeusz Dąbek, mgr Grażyna Hołota

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę - mgr Irena Plewik, mgr Anna Wróblewska

Medal Okolicznościowy 80 -lecia PZPS - mgr Witold Bober



Rok 2007

Nagroda Burmistrza- mgr Waldemar Wieczorek

Medal Komisji Edukacji Narodowej - mgr Urszula Gryniuk, mgr Iwona Mazurek

"Brązowy Krzyż Zasługi"- mgr Alicja Łukaszewicz



Rok 2006

Nagroda Burmistrza- mgr Barbara Smoczyńska

Nagroda Kuratora- mgr Urszula Gryniuk

Nagroda Ministra- mgr Marzena Siejewicz



Rok 2005

Nagroda Burmistrza - mgr Urszula Gryniuk, mgr Iwona Mazurek, mgr Marzena Siejewicz

Nagroda Kuratora - mgr Joanna Mazik

"Brązowy Krzyż Zasługi" - mgr Barbara Loch

Medal Komisji Edukacji Narodowej - mgr Wiesław Loch, mgr Teresa Mazik



Rok 2004

Nagroda Burmistrza - mgr Joanna Mazik

Nagroda Kuratora - mgr Marzena Siejewicz



Rok 2003

Nagroda Burmistrza - mgr Wiesława Choma, mgr Urszula Gryniuk



Rok 2002

Nagroda Burmistrza - mgr Małgorzata Fendrykowska



Rok 2001

Nagroda Burmistrza - mgr Krystyna Szewczyk



Rok 2000

Nagroda Burmistrza - mgr Marzena Siejewicz



"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2613969 Unikalnych wizyt

ZG © 2014