STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKE ˇ Podręczniki 2017/2018 ˇ Konkursy przedmiotowe 2017/2018Lipiec 19 2018 00:17:56
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

EUROWEEK

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Harmonogram
uroczystości szkolnych 2017/2018
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest czwartek 19 Lipca 2018.
Imieniny obchodzą;: Wincenty, Wodzisław, Marcin, Rufin
 
-kadra w historii

Język polski

Celińska Anna
Kozłowska Anna
Loch Barbara
Marcinkowska-Sobótek Iwona
Pawełczak Małgorzata
Siejewicz Marzena
Wiech Bożena
Wnuczek Aneta

Historia/WOS

Bednarz Jerzy
Czochór Wioletta
Kuśmierz Anna
Religa Jolanta
Rej Agnieszka

Język angielski

Górczyńska Anna
Jachimiak Bożena
Kamińska Małgorzata
Korycińska Jolanta
Kuchno Zdzisław
Mariańska Ewa
Mazik Teresa
Sokół Artur
Szalach Elżbieta
Wcisło Anna
Wiśniewska Eliza

Język niemiecki

Biskup Małgorzata
Łukasiewicz Alicja
Nosek-Owczarek Maryla
Piotrowska Alina

Język rosyjski

Żarkowska Elżbieta

Język francuski

Lasek Witold

Matematyka

Małek Piotr
Niezabitowska Halina

Fizyka

Jamer Marek
Wojtak Janusz

Chemia

Skrzypiec Elżbieta
Szewczyk Krystyna

Biologia

Bijak Lidia
Drozd Marta
Rychlewska Małgorzata

Geografia

Kałwa Irena
Kałwa Anna

Muzyka

Pastucha Barbara

Technika

Dobromilski Andrzej
Łukasiewicz Alicja

Informatyka

Loch Wiesław
Łukasiewicz Alicja
Nowomiejski Robert
Woch Andrzej
Wróblewski Marek

Wychowanie fizyczne

Bober Witold
Chmura Michał
Gawron Marcin
Górczyńska Małgorzata
Janik Sylwester
Kędzierski Sławomir
Kozak Jarosław
Kułaga Iwona
Kwietniewski Mariusz
Lewicka Anna
Mazurek Grzegorz
Michalczyk Waldemar
Salik Juliusz
Stępniak Mateusz
Szewc Daniel
Tarnowski Rafał
Ziarko Aleksander

Podstawy przedsiębiorczości

Wojtaszek Katarzyna

Przystosowanie do życia w rodzinie

Siewierska Małgorzata

Biblioteka

Liponoga Jadwiga

Pedagog

Czepczyńska Elżbieta
Matuszkiewicz Marzena
Wirgowska Kalina
Wojciechowska Aleksandra

Religia

Kania Anna
Kwiatek Barbara
ks. Domański Maciej
ks. Marczewski Wojciech
ks. Nieckarz Waldemar
Ostrowska Henryka
ks. Siekierka Piotr
ks. Szewczyk Damian
ks. Zalewa Ryszard

"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2614003 Unikalnych wizyt

ZG © 2014