STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKE ˇ Podręczniki 2017/2018 ˇ Konkursy przedmiotowe 2017/2018Lipiec 19 2018 00:10:54
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

EUROWEEK

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Harmonogram
uroczystości szkolnych 2017/2018
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest czwartek 19 Lipca 2018.
Imieniny obchodzą;: Wincenty, Wodzisław, Marcin, Rufin
 
rocznik 2014-2017
III A – wychowawca: mgr Elżbieta Rudzińska

Oliwia Alicja Adamczyk

Wiktoria Bańka

Bartłomiej Capała

Natalia Gąsiorowska

Dawid Gil

Szymon Piotr Gubernat

Mikołaj Piotr Henzler

Klaudiusz Jarosz

Kinga Jaruga

Wiktoria Kocjan

Zuzanna Korecka

Marta Korniak

Dominika Dorota Kosidło

Angelika Magdalena Kurant

Mateusz Przemysław Lipiński

Anna Matuszkiewicz

Eugeniusz Mielniczuk-Graczew

Julia Ewa Ryniewska

Klaudia Struzik

Patryk Sulowski

Zuzanna Wieleba

Rafał Klaudiusz Zając

Wioleta Zarzeczna

III B – wychowawca: mgr Wiesława Pomykalska

Oskar Barszcz

Jakub Bieniek

Szczepan Bryczek

Paulina Chruściel

Oliwia Ciba

Bartosz Dąbrowski

Wiktoria Dul

Kinga Furgał

Adam Jerzy Geneja

Aleksandra Góras

Krystian Grabowski

Kamila Eunika Kamirska

Dominika Halina Kępińska

Monika Nina Kłos

Patryk Kołtun

Piotr Kurzyna

Dominika Mazur

Oliwier Jakub Pastuszka

Filip Maksymilian Potasiewicz

Martyna Amelia Szałęga

Piotr Tomas

Sebastian Janusz Wnuk

Magdalena Wojciechowska

Ilona Wołosz

III C – wychowawca: mgr Małgorzata Plesz

Paulina Bańka

Bartosz Choma

Angelika Ciepła

Szczepan Lech Daniel

Zuzanna Gorczyca

Kosma Knap

Ernest Krawczyk

Mikołaj Kroc

Agnieszka Liponoga

Kamila Aleksandra Łaba

Inga Łukomska

Karolina Makoś

Paulina Oszust

Maja Pietroń

Bartłomiej Posyniak

Aleksandra Rachoń

Maja Saj

Jakub Samol

Eryk Solis

Nikolas Sumera

Mikołaj Ufniarz

Iga Elzbieta Wezgraj

Wojciech Wnuk

Hubert Wróbel

Aleksandra Małek

III D – wychowawca: mgr Małgorzata Fendrykowska

Patrycja Julia Beksiak

Łukasz Bieniek

Gracjana Barbara Bożek

Magdalena Bucoń

Wiktoria Cebula

Patrycja Agata Chmiel

Mikołaj Szymon Cichowski

Kacper Karol Ćwikliński

Marcel Ćwikła

Bartosz Grzegorz Deputat

Wiktoria Dobrowolska

Krzysztof Flis

Julia Grzegorczyk

Jakub Grzesik

Alicja Jankowska

Adrian Kisiel

Daniel Mazurek

Jakub Nowicki

Maja Okulus

Damian Pietroń

Daniel Patryk Winiarczyk

Dominika Wyroślak

Marlena Zapalska

Dawid Dorian Zięba

Magdalena Faustyna Żuber

III E – wychowawca: mgr Grażyna Marcinkowska

Julia Bojda

Szymon Brzozowiec

Aleksandra Buwaj

Adrian Chmielewski

Sandra Janina Cichoń

Jakub Dąbrowski

Natalia Amanda Dec

Paulina Danuta Jurkowska

Kacper Kopeć

Klaudia Kotuła

Kacper Krzysztof Kulina

Mateusz Krzysztof Laskowsk

i Karolina Łukasiewicz

Natalia Machoń

Filip Madej

Aleksandra Pałyz

Natalia Pęczkowska

Marcin Ryba

Paulina Smętek

Mateusz Stęgierski

Zuzanna Szwedo

Mateusz Kacper Tobiasz

Patryk Wciślak

Artur Wielgus

III F – wychowawca: mgr Anna Goleń

Alicja Danuta Adamczyk

Julia Bartoś

Albert Biłgorajsk

i Magdalena Boryca

Zuzanna Kalinowska

Dominika Kapica

Anna Maria Kołodziej

Fabian Kozieł

Bartosz Łukomski

Klaudia Michalczewska

Jakub Orzeł

lAngelika Pawłowska

Karol Staruch

Oskar Staruch

Łukasz Henryk Stęga

Mateusz Stanisław Stępniak

Patrycja Strawa

Patrycja Szwedo

Dawid Kamil Ślusarz

Jakub Węgliński

Wiktoria Ewelina Wójtowicz

"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2613981 Unikalnych wizyt

ZG © 2014