STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKE ˇ Podręczniki 2017/2018 ˇ Konkursy przedmiotowe 2017/2018Czerwiec 22 2018 22:37:26
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

EUROWEEK

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Harmonogram
uroczystości szkolnych 2017/2018
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest piątek 22 Czerwca 2018.
Imieniny obchodzą;: Paulina, Tomasz, Flawiusz, Jan, Sabina
 
rocznik 2012-2015
Klasa III A - wychowawca - mgr Iwona Kułaga

Cięszczyk Martyna

Druzd Jakub

Dudek Konrad

Dziechciarz Klaudia

Gajewski Jakub

Głogowska Aleksandra

Golecki Dawid

Halik Daria

Karczewski Daniel

Koślak Ilona

Kozak Patryk

Maj Arkadiusz

Maj Kornel

Makoś Dominika

Pietruszka Przemysław

Pluder Albert

Pokora Katarzyna

Sokół Magdalena

Stachyra Paulina

Starobrat Marcin

Suchanek Aneta

Suchanowski Jakub

Toporowski Wojciech

Trancyngier Aneta

Węglińska Anita

Witkowska Joanna

Zyśko Patrycja


Klasa III B - wychowawca - mgr Tadeusz Dąbek

Bąk Maksymilian

Biała Wiktoria

Chmielewski Mateusz

Chmielik Angelika

Czerepak Wiktoria

Drabent Kornel

Flis Adrian

Jach Mateusz

Kapica Marcelina

Kawa Igor

Kozioł Bartłomiej

Lubera Ewa

Mazurek Milena

Michalczyk Karolina

Naurecka Karolina

Niekra Karolina

Niewiadomski Adrian

Pych Kamila

Ryba Patryk

Sumera Kacper

Tudrujek Marcin

Wójcik Agata

Wójtowicz Michał


Klasa III C - wychowawca - mgr Monika Małek

Baran Jarosław

Bącal Paweł

Borysik Filip

Cichocki Ernest

Czech Wiktoria

Czubiński Jan

Ćwikła Gabriela

Duda Filip

Jaworska Marta

Kosidło Damian

Kroc Jakub

Kułaga Julia

Lebowa Zuzanna

Liponoga Piotr

Maciejewski Wojciech

Marzec Wiktoria

Nakonieczna Natalia

Owczarek Maria

Paluch Rafał

Patrzylas Adam

Potępa Maja

Rudzińska Weronika

Sajór Bartłomiej

Samolej Natalia

Terelak Tomasz

Tomala Grzegorz

Tomczyk Julia

Trukan Filip

Turkowski Kacper

Wilczopolska Beata

Zapalski Jan


Klasa III D - wychowawca - mgr Iwona Gawlik

Bartnik Dawid

Bis Bartłomiej

Bujak Paulina

Dąbrowski Bartłomiej

Dąbrowski Szymon

Duda Mateusz

Golecki Arkadiusz

Gunia Bartłomiej

Iracki Jakub

Janeczko Marta

Kalinowska Beata

Kasak Damian

Lenartowicz Klaudia

Michota Magda

Niewitowski Kamil

Oczak Patrycja

Ołownia Rafał

Pielaszkiewicz Aleksandra

Puzon Daniel

Rachoń Natalia

Radwański Sebastian

Sajewicz Bartłomiej

Serafin Iwona

Wierzchowiak Dawid

Wójcik Sebastian


Klasa III E - wychowawca - mgr Wiesława Dąbek

Brzeziński Adam

Dalmata Jakub

Kozłowska Karolina

Kuczyński Maciej

Lickiewicz Ewa

Łukasik Adrian

Łukomski Michał

Niewiadomska Natalia

Ordzewiały Jakub

Pastuszak Gabriel

Paździor Małgorzata

Pełka Ilona

Pietrzyk Weronika

Potępa Wiktoria

Pyrzyna Wojciech

Szczygielski Wojciech

Szwedo Grzegorz

Trochowska Karolina

Wołoszyn Stanisław

Żywot Michał


Klasa III F - wychowawca - mgr Halina Trukan

Bryndza Robert

Chmielarska Agata

Cielepała Weronika

Garbacz Tomasz

Kulik Kamil

Kwietniewska Patrycja

Łazarz Serweryn

Mielniczuk - Graczew Aleksander

Nastarowicz Marcin

Niewiadomski Seweryn

Opoka Patryk

Redwan Mateusz

Skica Aleksandra

Smagorowicz Dominik

Sulowski Michał

Szewc Beata

Szulc Kamil

Szymańska Patrycja

Tatara Wojciech

Wnuk Mateusz

Wojtysiak Patrycja

Woś Ewelina


Klasa III G - wychowawca - mgr Iwona Mazurek

Bielak Artur

Bilewicz Agata

Bnyamin Cristian

Ćwikła Milena

Frączek Karol

Jurak Konrad

Kalwasiński Wojciech

Koślak Krzysztofa

Krawiec Maciej

Latos Milena

Madej Paulina

Mazur Oskar

Mikita Emilia

Oklesiński Arkadiusz

Ośka Marcelina

Piwowarski Jakub

Popowicz Anna

Psujek Dominika

Słotwińska Klaudia

Tabaka Sebastian

Wajs Milena

Wojciechowski Mateusz

Złoto Karol

Zugaj Filip


"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2597816 Unikalnych wizyt

ZG © 2014