STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKEPaździernik 16 2018 17:03:06
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

EUROWEEK

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Plan
pracy szkoły 2018/2019

Harmonogram
uroczystości szkolnych 2018/2019
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest wtorek 16 Października 2018.
Imieniny obchodzą;: Gaweł, Florentyna, Ambroży, Jadwiga, Małgorzata
 
rocznik 2005-2008

KLASA „A” – Wychowawca Grażyna Hołota

 

Aleksandrowicz Mikołaj

Bełch Karolina

Błażej Katarzyna

Bojczuk Adrian

Burak Ewelina

Burak Magdalena

Chołody Norbert

Dobromilska Katarzyna

Dymitrak Piotr

Flis Kamil

Gaćkowski Filip

Góras Patryk

Grzesik Mateusz

Jarecki Wojciech

Jarzyna Piotr

Kamińska Aneta

Kwiecień Justyna

Lebioda Magdalena

Ludian Zofia

Maciejewski Patryk

Masztalerz Mateusz

Momont Krzysztof

Różyński Emil

Sadowski Mateusz

Siewierski Michał

Sobka Monika

Stefanek Aleksandra

Widomska Anna

Wojtaszek Daniel

Wysowska Justyna

 

KLASA „B” – Wychowawca Maryla Mareczka

 

Bochen Daniel

Gałkowski Karol

Golińska Jolanta

Goral Agnieszka

Górski Szymon

Janowski Kornel

Kłudka Kamil

Kochański Łukasz

Koneczna Karolina

Kopyść Martyna

Kudrel Kamil

Mitas Ewelina

Młodzianowski Emil

Niezgoda Bartłomiej

Popławski Kamil

Posłuszny Krzysztof

Przywara Aleksandra

Rachoń Bartłomiej

Siejewicz Maciej

Siewierska Inga

Stopa Natalia

Szczucka Maja

Szot Judyta

Szymańska Sylwia

Tomczyk Konrad

Węzka Julita

Widomski Wojciech

Wieczorek Rafał

Żydek Agnieszka

Drozd Patrycja

 

KLASA „C” – Wychowawca Grażyna Marcinkowska

 

Baran Kamil

Bieniek Daniel

Bodziuch Angelika

Czerw Aleksander

Długosz Marlena

Dyguś Piotr

Fac Karol

Flisiak Weronika

Igleniec Magda

Jaworski Patryk

Kawęcka Paulina

Kisiel Monika

Koperski Jacek

Kowalczyk Filip

Kwiatek Paulina

Lechowska Anna

Markiewicz Ewelina

Mrozik Damian

Placha Marcin

Pochodyła Karol

Rakwał Mateusz

Saba Gianluca

Sprawka Rafał

Szumiło Daniel

Wojciechowska Aneta

Żołopa Paulina

Sulowski Robert

Ryl Przemysław

 

KLASA „D” – Wychowawca Elżbieta Rudzińska

 

Baran Katarzyna

Ćwikła Anna

Dudek Żaneta

Gawlik Mateusz

Goch Dorota

Jurzyńska Monika

Kania Robert

Koneczny Patryk

Kosidło Pamela

Kot Michał

Kotwica Sebastian

Kozak Joanna

Lodowski Adrian

Machajski Łukasz

Mateja Marcin

Mirosławska Paulina

Pietroń Paweł

Prokop Patrycja

Świąder Bartosz

Tatara Monika

Węcławski Łukasz

Ziółkowski Karol

Żak Przemysław

 

KLASA „E” – Wychowawca Dorota Posyniak

 

Adamiak Jakub

Bańka Patrycja

Basiakowski Paweł

Bodziuch Żaneta

Bryczek Jakub

Cielepała Ewelina

Cieślik Michał

Czupryna Patrycja

Dąbek Ewelina

Duda Kamil

Grab Sebastian

Jakubczak Agnieszka

Jargieło Ewelina

Kloc Katarzyna

Kłos Patryk

Koziński Mateusz

Misztal Mateusz

Najs Mateusz

Oklesińska Katarzyna

Puzoń Edyta

Sobańska Aleksandra

Syroka Monika

Szucki Paweł

Turkowska Karolina

Węgrzyn Paulina

Wójtowicz Konrad

Żak Przemysław

 

KLASA „F” – Wychowawca Wiesława Choma

 

Burek Andrzej

Ćwik Aleksandra

Duda Justyna

Giezek Kamil

Goławski Karol

Goździuk Piotr

Grzywa Paweł

Hudzik Patrycja

Iskra Mateusz

Kokosz Rafał

Kotuła Kamil

Kowalczyk Adrian

Kwiatkowska Dominika

Lankamer Henryk

Lisek Karolina

Maciocha Damian

Małodziński Karol

Małyszek Aleksandra

Matwiej Angelika

Młynarski Sebastian

Mokrzyński Bartłomiej

Okulus Dominika

Pawłowska Angelika

Rakwał Katarzyna

Staniec Magdalena

Szczeblewska Anna

Tokarczyk Diana

Węgrzyn Paweł

Włodarczyk Rafał

Wołowski Jarosław

 

KLASA „G” – Wychowawca Urszula Gryniuk

 

Chmura Angelika

Chojecki Adrian

Chruściel Dawid

Cyran Patrycja

Dąbek Dominik

Fijałek Agnieszka

Kowalczyk Karol

Kramek Adrian

Kubat Weronika

Maciejewska Joanna

Magniszewska Magdalena

Mariańska Klaudia

Masztalerz Piotr

Matysiak Paweł

Nasewicz Wojciech

Pastucha Ewelina

Pataj Klaudia

Pietroń Jakub

Popławska Joanna

Sagan Maciej

Serwacka Iga

Skibniewska Marlena

Skoniecka Karolina

Soboń Krystian

Tudrujek Sebastian

Turkowska Agata

Wagner Szymon

Węglińska Agata

Wielgus Wojciech

 

KLASA „H” – Wychowawca Małgorzata Plesz

 

Baran Bartłomiej

Bączkowska Katarzyna

Bogusławska Joanna

Cięszczyk Nina

Dąbrowski Patryk

Dyjach Mirosław

Filipczak Jessika

Jakóbczyk Przemysław

Kapusta Anna

Karasińska Małgorzata

Kosidło Karolina

Kosidło Rafał

Kowalczyk Michał

Kozak Łukasz

Łata Bartłomiej

Marszałek Izabela

Miazga Krzysztof

Milczek Katarzyna

Orzeł Łukasz

Podgórski Grzegorz

Potocki Artur

Sadowski Arkadiusz

Ślusarska Anna

Walencik Kinga

Węgrzyn Adam

Wieczorek Magdalena

Wilczyńska Dorota

"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2711787 Unikalnych wizyt

ZG © 2014