STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKEPaździernik 16 2018 16:09:26
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

EUROWEEK

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Plan
pracy szkoły 2018/2019

Harmonogram
uroczystości szkolnych 2018/2019
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest wtorek 16 Października 2018.
Imieniny obchodzą;: Gaweł, Florentyna, Ambroży, Jadwiga, Małgorzata
 
rocznik 2004-2007

KLASA „A” – Wychowawca Alicja Łukasiewicz

 

Ankowska Katarzyna

Bijak Michał

Budkowski Konrad

Dadej Natalia

Dwornikiewicz Justyna

Dyć Konrad

Grzymek Damian

Janeczko Marlena

Jasina Kamil

Klimek Damian

Kołtun Jakub

Krawczyk Aleksandra

Łata Aneta

Młynarski Mateusz

Padewski Jarosław

Rębisz Katarzyna

Sadowski Wojciech

Stanicki Rafał

Stelmach Paweł

Ślusarski Wawrzyniec

Waszczuk Ilona

Wilczewska Karolina

Winkler Monika

Wójtowicz Paulina

Wronka Patrycja

 

KLASA „B” – Wychowawca Barbara Smoczyńska

 

Almert Fryderyk

Boguszewska Marta

Bożek Marta

Chmura Ilona

Dąbek Krzysztof

Gębala Mateusz

Juśko Mateusz

Kowalczyk Angelika

Kryńska Izabela

Kwiatkowski Michał

Łazarz Łukasz

Piekutowski Damian

Resztak Radosław

Rostek Przemysław

Rudziński Łukasz

Siudem Karolina

Sobótek Dorota

Szałęga Filip

Szekalska Olga

Świątczak Karolina

Terelak Ewa

Węcławska Joanna

Wieczorek Kamil

Woch Małgorzata

Woźniak Aneta

Zbiżek Dorota

Zielińska Kinga

Zychowicz Krzysztof

 

KLASA „C” – Wychowawca Agnieszka Ostrowska

 

Atanasiadis Adam

Cytan Paula

Gawin Dawid

Góźdź Mateusz

Hołda Damian

Jurak Sylwia

Kotyra Patryk

Koziarski Łukasz

Kozłowski Cezary

Kulikowska Kinga

Łakomy Stanisław

Mazur Paulina

Mróz Izabela

Naborczyk Rafał

Niepsuj Damian

Ogonowski Patryk

Paździor Damian

Rola Kinga

Rydzewska Małgorzata

Rząd Sylwia

Siebielec Mateusz

Sikora Sylwia

Surowiec Grzegorz

Suwała Marta

Ufniarz Ewelina

 

KLASA „D” – Wychowawca Małgorzata Gotner – Lis

 

Ciempiel Patrycja

Dąbrowska Justyna

Duda Justyna

Fijałkowska Magdalena

Grabowski Sergiusz

Janczura Kinga

Krajewski Dominik

Krawczyk Łukasz

Kubiś Michał

Kwietniewska Monika

Małyszek Łukasz

Matysiak Piotr

Moróz Paweł

Ostrowski Rafał

Pietraszek Michał

Piłat Monika

Przypis Agnieszka

Sobczyk Adam

Stadnik Sylwia

Staruch Angelika

Suchora Wojciech

Szczepanik Seweryn

Szumiło Kinga

Świderek Ilona

Wicik Angelina

Witecka Dominika

Wujec Damian

 

KLASA „E” – Wychowawca Katarzyna Borowska

 

Bączkowska Karolina

Biernacki Michał

Bochen Olga

Czopek Mateusz

Głowacka Justyna

Jurak Marta

Kania Kamil

Kapica Kamil

Kordowski Grzegorz

Korenik Małgorzata

Lipicki Kacper

Majewska Sylwia

Majka Piotr

Okieńczuk Damian

Piechota Rafał

Pietraszek Magdalena

Pop Patryk

Siudem Michał

Sola Małgorzata

Sondej Anita

Stępniewska Ewelina

Szczygielski Paweł

Szolnoki Marcelina

Szyszka Dawid

Tokarska Wioleta

Tur Dawid

Weber Katarzyna

Wójcik Mariusz

 

KLASA „F” – Wychowawca Piotr Małek

 

Bartłomiejczyk Agata

Bartłomiejczyk Aleksandra

Biały Jakub

Bryczek Mateusz

Burek Grzegorz

Byzdra Marzena

Drozd Filip

Dudek Patrycja

Goszcz Piotr

Janczura Krzysztof

Jarzyna Bartosz

Matysiak Marcin

Mazur Anna

Michalczak Marlena

Michota Marta

Nieć Łukasz

Próchniak Angelika

Serafin Karol

Słoniszko Anna

Słoniszko Katarzyna

Smętek Michał

Smoter Izabela

Szymula Wojciech

Tomczyk Michał

Ul Małgorzata

Weremczuk Szczepan

Wójtowicz Szymon

 

KLASA „G” – Wychowawca Magdalena Flis

 

Biernat Sebastian

Capała Szymon

Ciołek Sebastian

Czapla Paweł

Ćwiertnia Piotr

Duda Marta

Gałan Angelika

Gryta Marcin

Gurmiński Tomasz

Karczmarzyk Arkadiusz

Kuropatwa Marta

Kuropatwa Monika

Marecka Katarzyna

Mazur Karolina

Moroz Patryk

Nieradko Aldona

Pietrzak Paweł

Podniestrzańska Marcelina

Pulikowska Magdalena

Smyl Jacek

Sobota Daniel

Szwed Marcin

Tomas Justyna

Wołoszynek Anna

Wójcik Kamil

 

KLASA „H” – Wychowawca Hanna Małyszek

Bieliński Paweł

Biłgorajska Patrycja

Bral Przemysław

Brzozowski Aleksander

Drobek Kaja

Dycha Przemysław

Flis Justyna

Grabowski Mateusz

Kifer Kamil

Korfel Aleksandra

Maziarz Krystian

Mazur Paulina

Momont Iwona

Okulus Klaudia

Płecha Daniel

Samonek Artur

Surmacz Karolina

Szałęga Marcin

Tęcza Paulina

Ułasiuk Artur

Węcławska Katarzyna

Wieczorek Anna

Wnuk Wojciech

Ziębrowicz Iwona

Żak Kamil

 

KLASA „I” – Wychowawca Marek Jamer

 

Bańka Elżbieta

Białek Adrian

Chruściel Ewelina

Ćwikła Barbara

Filipczak Tina

Goławski Paweł

Juda Piotr

Kąc Nina

Knyś Andrzej

Konarska Aleksandra

Krawiec Janusz

Królikowska Zofia

Kurzyna Nina

Leszczyński Damian

Mazurek Zuzanna

Mazurkiewicz Patryk

Mikołajek Łukasz

Mikołajewicz Michał

Pachuta Alan

Resztak Ariel

Sawicki Tomasz

Szostak Jacek

Walczak Kinga

Wnuk Michał

Zagożdżon Dariusz

 

"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2711709 Unikalnych wizyt

ZG © 2014