STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKE ˇ Podręczniki 2017/2018 ˇ Konkursy przedmiotowe 2017/2018Sierpień 18 2018 06:56:45
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

EUROWEEK

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Harmonogram
uroczystości szkolnych 2017/2018
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest sobota 18 Sierpnia 2018.
Imieniny obchodzą;: Ilona, Klara, Bronisław, Helena, Bogusław
 
rocznik 2003-2006

KLASA „A” – Wychowawca Małgorzata Plesz

 

Biernat Bartłomiej

Biernat Dawid

Dzikowska Adriana

Godzwon Justyna

Grządka Nina

Grzywa Krzysztof

Hreszczyk Anna

Jaworska Łucja

Kotwica Adrian

Kozak Iwona

Latecka Karolina

Miśkiewicz Paula

Naborczyk Daria

Okoeciński Marcin

Opoka Karol

Pełza Magdalena

Siewierski Damian

Surowiec Damian

Tokarska Kinga

Węcławski Patryk

Węza Maciej

Wicik Artur

Wszelaka Ewelina

Zbożek Małgorzata

Ziemba Magdalena

Żuraw Krzysztof

 

KLASA „B” – Wychowawca Anna Mazur-Boryca

 

Andrzejewska Paulina

Bańka Aleksandra

Bezler  Krystian

Bieliński Tomasz

Btyczek Ewelina

Chruściel Jarosław

Cis Justyna

Dudek Diana

Dziedzic Agata

Futoma Milena

Górski Patryk

Górski Przemysław

Grzesik Joanna

Jurak Paweł

Jurczyński Wojciech

Kłudka Dawid

Kołtun Weronika

Korzeniowski Marcin

Kramek Sylwester

Łobodzińska Magdalena

Mzik Jakub

Owczarski Paweł

Płecha Mariusz

Potocka Diana

Szczucka Kamila

Toporowski Sebastian

Wójcik Mariusz

Wojtowicz Krystyna

Zagrajewicz Dagmara

 

KLASA „C” – Wychowawca Halina Trukan

 

Białyk Karolina

Broniec Magdalena

Chomczyk Piotr

Czuba Marcin

Długosz Mateusz

Freda Daniel

Galczak Izabela

Górecki Bartłomiej

Gudyka Jacek

Jabłońska Joanna

Knyś Michalina

Kotowska Paulina

Kotuła Paulina

Kowalik Szymon

Łapa Paulina

Maciejewska Monika

Maciejewska Kinga

Majka Monika

Matysiak Agnieszka

Mazik Joanna

Mulawska Aneta

Pluskwa Paweł

Pyzik Anna

Rębisz Łukasz

Siewierska Agata

Stadnik Aneta

Staniec Jakub

Tchórz Wojciech

Wośko Rafał

 

KLASA „D” – Wychowawca Jerzy Bednarz

 

Bańka Mateusz

Bielak Łukasz

Chmiel Radosław

Daniluk Anna

Dąbrowski Sebastian

Dołęga Agnieszka

Fac Artur

Głębocki Konrad

Kowalewska Paulina

Krzos Krzysztof

Martys Piotr

Mazur Iwona

Michalska Miriam

Mikita Katarzyna

Morska Dagmara

Mozgawa Sylwia

Niedziela Agata

Niepsuj Aneta

Popławski Krystian

Racławska Marta

Rutkowski Kamil

Ryczek Marlena

Sagan Magdalena

Sendyk Adrian

Siepka Damian

Słowik Radosław

Sulowska Agnieszka

Surdacki Sebastian

Żuber Helena

 

KLASA „E” – Wychowawca Wiesława Dąbek

 

Adamczyk Karol

Barabasz Edyta

Bereś Sandra

Biernat Magdalena

Błaszczyk Paulina

Budkowska Agnieszka

Chojecka Sara

Grzebień Sebastian

Janeczko Michał

Jocek Adrian

Lenartowicz Iwona

Lipińska Justyna

Marzycki Damian

Mikołakewicz Małgorzata

Miśkiewicz Martyna

Nosal Dawid

Piskór Paulina

Przybyła Marek

Rutyna Elżbieta

Sadowski Paweł

Smoleń Kamil

Steć Bartłomiej

Stefaniak Żaneta

Surdacka Dorota

Surdacki Kamil

Szczeblewska Klaudia

Tymecki Bartosz

Wielgus Mateusz

Wojtaś Aleksandra

Piasecka Monika

 

KLASA „F” – Wychowawca Irena Plewik

 

Bartoszek Piotr

Bożek Grażyna

Chudyk Mateusz

Ćwik Marcin

Dziadura Magdalena

Feledyn Michał

Jonasz Piotr

Kędzierski Damian

Kowalik Aneta

Kowalski Sebastian

Kwiecień Kamil

Lipiński Dawid

Masztalerz Marlena

Przydatek Paulina

Rakuś Zuzanna

Rydzewska Sylwia

Sadowska Magdalena

Sagan Jakub

Siek Joanna

Słowik Karolina

Strzelec Krzysztof

Szubińska Aneta

Wędra Emil

Wichrowski Krzysztof

Wieczorek Mateusz

Wronka Patrycja

 

KLASA „G” – Wychowawca Tadeusz Dąbek

 

Bijak Zbigniew

Choma Katarzyna

Chruściel Karolina

Flis Rafał

Jarosz Paweł

Kamieniarz Emilia

Kępka Agnieszka

Kołtun Tomasz

Kuśmierczyk Piotr

Lipicki Filip

Litwin Karolina

Łazarz Anna

Łopuski Krzysztof

Łuszczak Katarzyna

Margiel Agata

Pietrzyk Rafał

Pochodyła Nina

Rzęsa Weronika

Sobka Paulina

Stasak Daria

Surma Marta

Śledź Ireneusz

Śledź Jagoda

Wicik Kamil

Wojtasik Damian

Wojtowicz Łukasz

Zarzeczna Dorota

 

KLASA „H” – Wychowawca Barbara Loch

 

Cywińska Marta

Czerwonaka Monika

Dąbek Anna

Gładkowski Michał

Hołota Andrzej

Iwanek Sebastian

Jachura Paula

Jakubczak Iwona

Jurek Marlena

Jurkowski Karol

Juszczyk Adrian

Kąc Ewa

Klimek Marlena

Kniaź Piotr

Marczak Paulina

Pietrzyk Marta

Rola Marta

Rutkowski Mirosław

Samonek Ewa

Stępień Elżbieta

Syroka Marcin

Tylus Dagmara

Ułanek Tomasz

Walczak Kamil

 

KLASA „I” – Wychowawca Alicja Łukasiewicz

 

Chruścielewski Grzegorz

Gałkowska Justyna

Gips Damian

Goleń Magdalena

Igleniec Anna

Jakubczyk Mateusz

Jasiński Paweł

Jaśkiewicz Magdalena

Kierznowska Katarzyna

Kloc Karolina

Krekora Roland

Król Patrycja

Mierzwa Ilona

Misztal Krystian

Nowak Magdalena

Ostrowska Katarzyna

Pawlak Sebastian

Reluga Emil

Rola Karol

Różyński Maciej

Saluter Magdalena

Sapuła Monika

Sikora Tomasz

Słoniewski Kamil

Stawiarski Michał

Wieczorek Dorota

Wilk Anna

 



"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2643432 Unikalnych wizyt

ZG © 2014