STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKE ˇ Podręczniki 2017/2018 ˇ Konkursy przedmiotowe 2017/2018Styczeń 19 2018 10:15:59
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Harmonogram
uroczystości szkolnych 2017/2018
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest piątek 19 Stycznia 2018.
Imieniny obchodzą;: Marta, Henryk, Mariusz, Erwin
 
rocznik 2002-2005

KLASA „A” – Wychowawca Maryla Mareczka

 

Bis Robert Paweł

Ciołek Magdalena Michalina

Cios Katarzyna Anna

Cybulak Marta

Feledyn Dawid Andrzej

Kamińska Ewelina Magdalena

Kasprzak Robert

Kocemba Marcin Jacek

Kowalski Marcin

Krawiec Ewa Anna

Kuczyński Krzysztof

Kwiatkowska Magdalena

Łata Monika

Mazik Joanna Diana

Niezabitiwski Damian Stefan

Nowak Karolina Greta

Ogonowski Mateusz

Oszczędłowska Łucja

Oszczędłowska Olga Elżbieta

Pluskwa Radosław

Samol Monika Ewa

Sarna Bartłomiej

Siewierska Aleksandra Otylia

Stefaniak Katarzyna Ewa

Sznajder Kamila Olga

Tyzo Aleksandra

Wnuk Magdalena

Wysocki Piotr

Żołądek Krzysztof

Jurak Sylwester

 

KLASA „B” – Wychowawca Wiesława Choma

 

Burek Jolanta

Ciołek Dorota

Dymek Joanna Elżbieta

Gołębiecka Katarzyna

Grzeszczak Kamil

Jurzyński Arkadiusz

Kania Katarzyna Ewa

Kloc Katarzyna Aleksandra

Kowalczuk  Agata

Kwiatkowska Agata

Marecki Adam

Martyna Irena Sylwia

Mazur Krzysztof

Pawłowski Tomasz Paweł

Piec Martin Robert

Pochodyła Patrycja

Pudło Paulina

Rybczyński Kacper

Słowińska Aleksandra Weronika

Smagała Kamil Tomasz

Sowińska Milena

Sowiński Damian

Stanicki Łukasz Kamil

Stępień Kamil Piotr

Szymańska Milena Katarzyna

Tomczyk Ewelina

Walczyk Artur

Wasilewski Dariusz Adam

Wolak Irmina

Włodarczyk Wioletta Magda

 

KLASA „C” – Wychowawca Małgorzata Biskup

 

Bijak Weronika

Dudkiewicz Magdalena

Dziewa Kinga

Dziurda Aleksandra

Gąsiorowska Justyna

Gierczyńska Elżbieta

Janowska Iwona Paulina

Kosidło Michalina Paulina

Kusak Albert Paweł

Litwin Magdalena Paulina

Machulak Magdalena

Małecka Ewelina

Mikita Magdalena Dorota

Misiurek Kamil

Olszówka Urszula

Pawński Tomasz

Prokop Mochał

Puźniak Marlena

Racławska Agnieszka

Rubaj Tomasz

Ryczek Paulina Marta

Samol Łukasz

Siedlecka Dagna Agnieszka

Stępniewska Aleksandra Kinga

Tomaszewski Michał

Wajs Mateusz Paweł

Wojtowicz Aneta

Wróbel Wioleta Maria

Zaborowska Edyta

Zych Piotr

 

KLASA „D” – Wychowawca Grażyna Hołota

 

Aniołek Marcin Jacek

Atanasiadis  Agnieszka Monika

Bigos Karolina Milena

Błażej Maciej

Bober Piotr

Bryndza Sylwia

Drozd Mikołaj

Drumlak Dorota

Drzewiecki Paweł

Gołofit Dominika

Grajkowski Bartosz

Iwanowicz Karol Jerzy

Kasperek Łukasz

Kosidło Tomasz

Kotyra  Julia Elwira

Kraska Hubert Jakub

Mareczka Maciej Jacek

Mazur Tomasz Adam

Mazurkiewicz Mateusz Damian

Michotek Karolina

Opoka Katarzyna

Pączek Michał

Przerwa Ewelina

Rakwalski Kamil

Sobota Grzegorz Damian

Stańczyk Sebastian

Stasak Bartłomiej

Szekalski Mateusz Karol

Szekalski Rafał Marek

Szkutnik Edyta

Talatycki Grzegorz

Wach Jakub

 

KLASA „E” – Wychowawca Urszula Gryniuk

 

Adelman Patryk Andrzej

Bącal Katarzyna

Błaszczyk Marta Magdalena

Burakowski Fabian

Cholewiński Paweł Marek

Chruściel Filip

Cieśla Paweł

Gotner Andrzej Stanisław

Juda Mateusz

Kaszuba Marek Grzegorz

Kornik Olga Agnieszka

Krulikowski Wojciech Jan

Kuczyński Marcel

Łojek Mateusz

Mariańska Magdalena Karolina

Mazurek Karolina

Mochon Małgorzata

Naborczyk Katarzyna

Nowicki Mateusz

Pawlak Izabela Ewelina

Płatek Jakub

Rokosz Angelika

Rusowicz Malwina

Sapielak Łukasz Adam

Siekierka Mateusz Jan

Stola Joanna

Tomanek Katarzyna

Wieczorek Ewa

Wielgus Katarzyna Mgdalena

Wołoszyn Katarzyna

 

KLASA „F” – Wychowawca Elżbieta Rudzińska

 

Bernaś Tomasz

Chmiel Maciej

Drzymała Dariusz Aleksander

Dydo Kamil

Dziubińska Marlena

Grządka Mateusz

Iskra Kamila

Janik Kamil

Kędziora Dymitr

Klaczyńska Stella

Kramek Kinga Katarzyna

Król Rafał

Kulina Ilona

Kwiatkowski Michał

Łojek Mateusz

Matysiak Mateusz

Mazik Bartosz

Mazur Wojciech

Mróz Katarzyna

Olszówka Aleksandra

Piekarz Agata

Pietraszek Piotr

Raczyński Mariusz

Sulowska Katarzyna

Szmelter Daria Ewelina

Tokarska Izabela

Tomczyk Rafał

Widz Anna

Zaborowski Łukasz

Zugaj Natalia Magdalena

Smętek Rafał

 

KLASA „G” – Wychowawca Krystyna Szewczyk

 

Alchimowicz Izabela Maria

Bonecka Katarzyna

Burzyński Michał Adam

Chajnowski Paweł

Galek Michał Andrzej

Gałus Małgorzata

Głuchowska Sylwia Katarzyna

Grab Adrian

Grela Katarzyna

Janeczko Zuzanna Agnieszka

Kaczor Grzegorz

Kudej Agata

Kwiatkowski Marcin

Machajska Sylwia Róża

Machoń Malwina

Maciąg Łukasz

Maklakowski Jarosław

Olszówka Olga

Orzeł Magdalena

Patkowska Joanna

Patkowski Michał

Przydatek Aneta

Rak Eliza Katarzyna

Resztak Przemysław Krzysztof

Sęk Bartłomiej

Skowera Angelika

Szolnoki Sebastian

Wysowska Magdalena Maria

Zieliński Kamil Mateusz

Żak Sylwia Paulina

 

KLASA „H” – Wychowawca Małgorzata Rychlewska

 

Curyło Kinga

Dec Magdalena Maria

Dec Sylwia Paulina

Domagała Hubert

Flor Magdalena Ewelina

Frankiewicz Sylwia

Głaz Mateusz

Grabowski Marcin

Halik Daniel

Jocek Zaneta

Kępa Damian

Kowalik Monika

Liwak Mateusz

Margiel Magdalena Bożena

Mazurek Karol

Milczach Magdalena

Mrożek Agata

Rosła Adrianna

Sułek Anna Iwona

Szwedo Beata

Twardowski Sebastian Ryszard

Ufniarz Adam  Sławomir

Zyśko Longin

Żuk Albert

 

KLASA „I” – Wychowawca Grażyna Marcinkowska

 

Bernaś Anna

Curyło Beata

Dudziak Magdalena

Fota Paweł

Gawlik Marcelina Kinga

Grzesik Krystian

Kaczmarczyk Damian

Kozłowski Bartłomiej

Lenartowicz Michał

Madejczyk Łukasz

Marucha Adrian

Matfiej Damian Gabriel

Mital Łukasz

Rutyna Karolina

Samorek Grzegorz Jakub

Stroidło Łukasz Adam

Surma Łukasz

Szałęga Emil

Szostek Małgorzata

Szucka Angelika

Szwedo Łukasz

Walasek Marek

Wiśniewska Agnieszka

Właszczyk Magdalena

Wojtaszek Michał Adam

Wujec Milena

Jołopa Konrad Łukasz

 

KLASA „J” – Wychowawca Dorota Posyniak

 

Beler Sebastian Grzegorz

Bożek Anna

Doliński Piotr

Fedorczuk Anna

Gąsiorek Andżelika Julita

Janczura Agata

Jurak Ewelina

Kloc Kamil Rafał

Kochańska Iwona

Kwiecień Helena Róża

Lebowa Przemysław Mariusz

Lembryk Łukasz

Lipiec Agnieszka Monika

Łopaczyński Marcin

Marchewka Michał

Marzec Monika

Nester Magdalena

Piekarz Grzegorz

Pietras Milena Sylwia

Piekutowski Mariusz

Placha Magdalena

Sadowska Jolanta Michalina

Skorek Paulina

Trytko Sławomir Mirosław

Wichrowski Zbigniew Mariusz

Zduńczyk Michał Artur

 

 
 
"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2477073 Unikalnych wizyt

ZG © 2014