STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKE ˇ Podręczniki 2017/2018 ˇ Konkursy przedmiotowe 2017/2018Styczeń 19 2018 10:24:33
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Harmonogram
uroczystości szkolnych 2017/2018
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest piątek 19 Stycznia 2018.
Imieniny obchodzą;: Marta, Henryk, Mariusz, Erwin
 
rocznik 2011-2014
Klasa III A - wychowawca - mgr Maryla Mareczka

Bornus Wiktor

Ciciotti Chiara

Dębicka Nadia

Dul Sebastian

Flis Tomasz

Goleń Martyna

Grządka Karolina

Jacniacka Karolina

Janik Anita

Kępa Karolina

Kierznowska Anna

Król Stanisław

Kurzyna Kaja

Kuś Arkadiusz

Lewczyk Maria

Litwicki Mateusz

Margoła Konrad

Piotrowski Piotr

Ryczek Kacper

Siejewicz Filip

Skrzyński Patryk

Sola Joanna

Szyfer Oliwia

Tomczyk Wojciech

Utracka Daria

Wieczorek Magdalena

Zapalski Konrad

Zapalski Krystian

Żuber Norbert


Klasa III B - wychowawca - mgr Grażyna Hołota

Baj Agnieszka

Bis Karolina

Cielma Dominika

Dobrowolski Konrad

Domański Dawid

Dyjach Tomasz

Huber Dominika

Iskra Paweł

Jachura Karol

Masztalerz Jakub

Młynarska Zuzanna

Ogonowski Bartłomiej

Paradowska Patrycja

Prokop Kamil

Puacz Paulina

Rydzewska Wiktoria

Wierzbowski Jakub

Włodarczyk Aleksandra

Wójtowicz Jagoda

Zapalska Gabriela

Zapalski Michał

Zarzeczna Paulina


Klasa III C - wychowawca - mgr Urszula Gryniuk

Bąk Daniel

Bednarczyk Jakub

Cieplak Fabian

Czychryńska Dorota

Dauri Saad (Jan)

Duda Aleksandra

Gorczyca Aleksandra

Iracka Weronika

Jaskowiak Sebastian

Kania Monika

Kowalski Dawid

Kramek Sylwia

Kurant Szymon

Maziarz Adam

Ostrowski Dawid

Resztak Kamil

Samczyk Jakub

Stępień Paweł

Sulowska Izabela

Sulowski Bartłomiej

Szaja Michał

Zalewska Klaudia


Klasa III D - wychowawca - mgr Małgorzata Plesz

Baran Aleksandra

Biłgorajska Olga

Drabent Oskar

Gawin Matesz

Gotner Agata

Jasina Rafał

Karaś Robert

Knap Jakub

Kokosz Aleksandra

Koneczny Bartłomiej

Kulikowska Agnieszka

Lachowska Aleksandra

Maciąg Tomasz

Michalczyk Krystian

Mikołajewicz Maciej

Mikuła Michał

Pałyz Kamil

Pop Mateusz

Prus Klaudia

Sakłak Ewa

Siuda Daniel

Szumna Aleksandra

Tomczyk Łukasz

Wilk Michał

Wnuk Kamil


Klasa III E - wychowawca - mgr Grażyna Marcinkowska

Biegaj Oliwia

Bobin Emila

Bojczuk Natalia

Breś Klaudia

Duda Krzysztof

Dudek Aleksandra

Iskra Daniel

Kapica Emil

Kochaniak Monika

Kozak Paweł

Laska Patrycja

Łosek Jakub

Łukasiewicz Katarzyna

Łukasik Patryk

Majka Łukasz

Mazur Kacper

Niciejewska Patrycja

Prokop Zuzanna

Przybył Kamil

Reluga Bartłomiej

Rusecka Wiktoria

Rydz Damian

Wójcik Dorota


Klasa III F - wychowawca - mgr Elżbieta Rudzińska

Boroń Ewa

Bryła Barbara

Bylewska Kamila

Choma Agnieszka

Czarnota Kacper

Fila Albert

Golińska Julia

Kowal Przemysław

Kozak Grzegorz

Łazarz Grzegorz

Michalski Maciej

Mileszczyk Robert

Mularczyk Bartosz

Mularska Martyna

Nagórna Kinga

Pokora Anna

Rząd Izabela

Sadowski Rafał

Stola Marcin

Strawa Magdalena

Surdacki Oskar

Szczucki Sebastian

Szybińska Magdalena

Wrotkowski Daniel

Wróblewska Sara


 
 
"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2477106 Unikalnych wizyt

ZG © 2014