STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKE ˇ Podręczniki 2017/2018 ˇ Konkursy przedmiotowe 2017/2018Lipiec 19 2018 00:19:35
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

EUROWEEK

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Harmonogram
uroczystości szkolnych 2017/2018
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest czwartek 19 Lipca 2018.
Imieniny obchodzą;: Wincenty, Wodzisław, Marcin, Rufin
 
rocznik 2001-2004

KLASA „A” – Wychowawca Agnieszka Ostrowska

 

Antecki Mateusz Bartłomiej

Dyć Jordan

Gidek Marcin

Goch Agnieszka

Golianek Magdalena

Iracki Paweł

Jabłońska Małgorzata Katarzyna

Jaroszczak Krzysztof

Klimek Magdalena

Kozieł Jakub

Kuśmierz Karol Dariusz

Lamorska Katarzyna

Liponoga Anna

Łakomy Daniel

Majewska Agnieszka

Paluch Urszula

Stępień Jarosław

Suchora Bartosz

Szydłowska Małgorzata

Tomczyk Bartłomiej

Tryka Ariel Jerzy

Tyc Joanna

Wicik Konrad Artur

Wilk Michał

Wojewoda Monika

Wojtaszek Kornel

Wróbel Kamil Michał

 

KLASA „B” – Wychowawca Bożena Wiech

 

Babiakowska Katarzyna

Chapski Rafał

Chojecki Jarosław

Czapla Arleta Ewelina

Dobosz Justyna

Drozd Maciej

Flis Ewa

Gajewska Justyna Magdalena

Kaźmierak Sylwia

Kozińska Monika

Kurlej Edyta

Łukawski Łukasz Tadeusz

Pakuła Sylwia

Pączek Sylwia

Piech Joanna Karolina

Rachoń Ewelina Ilona

Sikora Adrian Radosław

Ul Agnieszka

Węcławski Łukasz

Widomski Marek

Widomski Mariusz

Wilczyńska Anna

Wiśniewski Paweł Jan

Wnuczek Kamil

Wnuczek Konrad

Wójcik Mateusz

Zagożdżon Agnieszka

 

KLASA „C” – Wychowawca Iwona Marcinkowska

 

Augustynek Przemysław Sebastian

Barcikowska Anna Maria

Biernat Beata

Choroszy Monika

Dzik Magdalena

Gąsior Katarzyna

Głębocki Karol Jerzy

Góreczka Dagmara

Jarosz Ewelina

Łakoma Ewa

Łuba Edyta Kinga

Małodzińska Ewelina

Matysek Katarzyna

Pielaszkiewicz Jakub

Pizoń Małgorzata Dominika

Podłuska Katarzyna Dagmara

Rafalski Włodzimierz

Rosły Paweł

Rutkowski Maciej

Rychlewski Karol

Siedlecka Katarzyna Krystyna

Smyl Paulina

Sukiennik Hubert

Surdacki Mateusz

Ufniarz Adam Sławomir

Wiosło Marek

Wojewoda Radosław Konrad

Wośko Marlena

Zapart Katarzyna

Żarkowski Jan Krzysztof

 

KLASA „D” – Wychowawca Małgorzata Czubińska

 

Delekta Martyna Olga

Gałkowska Olga Magdalena

Górniak Marcelina Irmina

Grzesik Paweł

Jarzyna Radosław

Jaszowski Tomasz Jan

Kasperek Agata

Kłudka Łukasz

Kołosińska Aleksandra

Koper Katarzyna

Kowalska Karolina

Łyszczarz Wojciech

Mroczek Łukasz Marek

Nowak  Żaneta Angelika

Pudło Mariusz

Rejowski Paweł

Rusinek Marcin

Szkutnik Grzegorz

Szurek Ola

Tomaszewska Milena

Ul Anna

Widomska Agnieszka

Woch Tomasz Maciej

Wyrostek Marlena Anna

Żywicka Anna Teresa

 

KLASA „E” – Wychowawca Iwona Gawlik/Barbara Smoczyńska

 

Babisz Agata

Barabasz Ilona

Barański Piotr

Bubeła Anna

Cis Anna

Doliński Maciej

Dziechdziarz Ewa

Fijałkowski Miłosz Mieczysław

Halik Tomasz

Iracka Emilia

Kasiak Julita

Korczak Agata

Kowalski Paweł

Kwietniewki Kamil

Łysakowska Magdalena

Matysiak Justyna

Matysiak Patrycja

Nosek Justyna

Patyniak Malwina

Prokop Mateusz

Pytlak Grzegorz

Rachoń Dominik

Rycerz Agnieszka

Siebielec Piotr

Sielewicz Magdalena

Skowera Filip

Smyl Michał

Stachyra Katarzyna

Szabat Paweł

Ul Mateusz

 

KLASA „F” – Wychowawca Robert Nowomiejski

 

Amrozy Mateusz

Banaszek Łukasz

Bryczek Wojciech

Cięszczyk Bartosz

Dzierba Agnieszka Małgorzata

Gałkowski Maciej Paweł

Gryniuk Ernest Łukasz

Grzebień Kinga

Huber Szczepan Maciej

Ignaczyńska Marlena

Kulesza Magdalena

Lisicka Katarzyna Anna

Majewski Damian

Marczuk Karolina

Mital Mariusz

Morszczyzna Rafał

Nierodka Marta

Nowak Anna

Olszówka Ewelina

Sadowski Piotr

Samol Magdalena Elwira

Sikora Mateusz Patryk

Sowiński Krystian

Staruch Kamil

Szatkowska Aleksandra

Szwedo Kamil

Szymula Barbara

Uzarek Justyna

Widomski Tomasz

Żuber Mateusz

 

KLASA „G” – Wychowawca Piotr Małek

 

Biały Aleksandra

Boguszewska Monika

Broniec Anna

Burcom Katarzyna Magdalena

Chudyk Małgorzata

Drozd Paula

Gałkowski Łukasz

Gołaś Tomasz

Grab Iwona

Jagieło Marta Dorota

Kędra Aleksandra Anna

Kędra Mirosław Stanisław

Kisiel Mateusz Dawid

Kołtun Kamil Andrzej

Kulina Magdalena

Matuszkiewicz Piotr

Milczek Paulina

Orzeł Mariusz

Piątek Anna

Sawicki Maciej

Sobczyk Agata

Sowińska Krzysztofa

Szczecina Łukasz Zbigniew

Szczepański Łukasz Marek

Szewczyk Ewa

Tylus Anna

Jaremczuk Sławomir Kazimierz

Węska Bartosz

Wójcik Karolina Emilia

 

KLASA „H” – Wychowawca Małgorzata Gotner-Lis

 

Błędowski Jarosław

Bożek Artur

Ciasnocha Bartosz

Dudek Rafał

Dwornikiewicz Wojciech Kazimierz

Gałkowski Kornel

Jakóbczyk Maciej

Kamieniarz Alan Patryk

Karasiński Kamil

Kęcik Emilian

Kowalczyk Ewelina

Kowalczyk Tomasz

Kwiatkowski Łukasz Marcin

Lenart Michał

Lenartowicz Marcin

Lenartowicz Grzegorz Jacek

Marchewka Mateusz

Misztal Marcin Michał

Omilian Andrzej

Skrzypek Magdalena

Stec Wojciech Eugeniusz

Tracz Sebastian

Wojtysiak Łukasz Wojciech

Zieliński Rafał Mariusz

 

KLASA „I” – Wychowawca Magdalena Flis

 

Charewicz Wioleta

Chłopecka Anna

Chruściel Anna

Cieślak Łukasz Józef

Cytan Kamil

Czuba Edyta

Dudziak Emilia

Gąsiorowska Agata

Gil Iwona

Kołodziej Ilona Magdalena

Kosidło Mateusz

Kowalczyk Iwona Anna

Kowalik Adrian

Mrozik Kamil Tomasz

Piotrowski Jakub

Przypis Wojciech

Ptasiński Michał Tomasz

Różyło Karolina

Różyło Paweł

Spulny Piotr

Sudoł Daniel Janusz

Trytko Wioleta Maria

Wołoszynem Michał

Skawińska Joanna Barbara

 

KLASA „J” – Wychowawca Henryka Ostrowska

 

Bołdys Małgorzata Ewelina

Czerniak Jarosław

Głowacka Jagoda

Głowacka Teresa Natalia

Grudzińska Małgorzata Anna

Iż Grzegorz

Jaworski Mateusz

Jurak Józef

Kołtun Damian

Kulesza Magdalena Karolina

Mazurek Angelika Anna

Michotek Krzysztof

Padała Łukasz

Piątek Łukasz Piotr

Piskór Sebastian

Sowińska Marta Ewa

Stec Ewelina

Szlachetka Piotr

Świąder Mateusz

Tworek Marcin

Wilk Katarzyna

Woźniak Justyna Kinga

Wójcik Katarzyna

 

KLASA „K” – Wychowawca Hanna Małyszek

 

Bernadzka Marta

Ciesielska Wioleta Monika

Dymek Agnieszka

Dziedzic Agnieszka

Godzwon Magdalena

Gremlas Krzysztof

Kopycińska Aldona Irena

Kosidło Łukasz

Koślak Natalia

Kowalska Monika Anna

Krawczyk Ewelina

Kuśmierz Gabriel Przemysław

Maziarz Karolina Ewelina

Mazur Robert

Mazur Paweł Rafał

Najs Magdalena Anna

Olszowa Ewa

Pyter Magdalena

Świątek Karol

Wojtuszkiewicz Justyna Magdalena

Wójtowicz Artur

Zapalski Przemysław

Zezula Paulina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2614011 Unikalnych wizyt

ZG © 2014