STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKEPaździernik 16 2018 16:12:44
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

EUROWEEK

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Plan
pracy szkoły 2018/2019

Harmonogram
uroczystości szkolnych 2018/2019
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest wtorek 16 Października 2018.
Imieniny obchodzą;: Gaweł, Florentyna, Ambroży, Jadwiga, Małgorzata
 
rocznik 2000-2003

KLASA „A” – Wychowawca Tadeusz Dąbek

 

Bigos Paulina

Brodowski Michał

Chojnowski Maciej

Ciolek Mateusz Szymon

Drumla Magdalena

Dziewulska Katarzyna

Grela Paweł

Herman Lucyna

Juszczyński Marcin Piotr

Kędziora Jakub

Kotlarek Pawel Mateusz

Kowalska Karolina Ewa

Kraińska Magdalena Maria

Łapa Łukasz

Marzycka Katarzyna Jolanta

Mazur Mateusz Roman

Morszczyzna Patryk

Najs Anna

Niezabitowski Mateusz Aleksander

Olejarz Michał

Panek Małgorzata Maria

Przydatek Piotr

Pudło Kamil

Rusecka Jolanta Karolina

Siwek Karolina

Straszewski Wojciech

Szałata Marta

Szubarczyk Martyna

Szwed Anna Maria

Wojewoda Anna

Zapalska Magdalena

Ziębowicz Marek

 

KLASA „B” – Wychowawca Irena Plewik

 

Antonowicz Anna

Bis Anna

Bober Sławomir Piotr

Czepczyńska Emilia Maria

Dziurda Jakub

Flis Karol

Gondek Piotr Adrian

Jarecka Magdalen

Jaszowska Joanna Ewa

Jarak Michal

Kazek Maria Katarzyna

Kornik Ewa

Kowalczyk Monika

Kozik Kamil

Magdziak Weronika

Majka Paweł

Maziarz Aleksandra Izabela

Mochon Katarzyna Ewa

Niepsuj Kamil Krzysztof

Oklecińska Iwona

Padała Jakub

Piekarz Magdalena

Płaksa Hubert

Płecha Piotr

Rados Anna Olga

Sadowski Jarosław Sebastian

Skubik Mateusz Grzegorz

Stefanek Anna

Stola Ewelina

Struzik Kamil

Sulowski Kacper Michał

Zielińska Eliza

 

KLASA „C” – Wychowawca Alicja Łukasiewicz

 

Aleksandrowicz Anna Katarzyna

Bijak Anna Danuta

Borucka Elżbieta

Brzychcy Michał Tomasz

Cieślicka Paulina Katarzyna

Gajewski Jacek

Gąsiorowski Paweł

Jarecka Katarzyna

Kniaż Jakub Krzysztof

Kowalik Milena Monika

Kubiś Karolina Marzena

Kurlej Monika

Kursa Monika Karolina

Łękarska Anna

Makuch Sebastian

Misztal Marcin

Mucha Agata

Naduk Mateusz Paweł

Pawenzka Tomasz

Piotrowski Michał

Pizoń Pawel Jan

Prokop Magdalena Wiktoria

Rozmus Natalia

Sacharyn Monika

Staniec Martna Anna

Stefaniak Jagoda Małgorzata

Tomas Anna

Właszczyk Tomasz

Wołoszyn Beata Katarzyna

Wyka Karolina Anna

Zaręba Tomasz

Żołopa Paweł Piotr

 

KLASA „D” – Barbara Loch

 

Andrzejewska  Katarzyna

Borysie Bartosz

Bryndza Joanna

Bujno Wojciech

Chruściel Sławomir

Fac Daniel

Fota Sylwia

Grabowski Marek

Iskra Dariusz Władysław

Jachura Bartosz

Jackowska Anna

Kwiatek Paulina Halina

Lewandowska Paulina

Marzec Daniel

Niedziela Krzysztof Michał

Niewiadomski Dariusz

Nita Teresa Małgorzata

Nowak Justyna Anna

Radwański Paweł

Ryczek Rafał

Sikora Łukasz Kamil

Skokowski Paweł

Smuga Damian

Stępień Anna Barbara

Szewc Dorota

Tchórz Dawid Józef

Turski Paweł Artur

Usydus Paulina

Wiech Judyta

Wróblewska Aleksandra Krystyka

Żukowska Paulina Zofia

Żurawski Krystian Władysław

 

KLASA „E” – Wychowawca Małgorzata Plesz

 

Baran Anna Karolina

Cieślak Lidia Barbara

Drozd Mateusz

Dudek Magdalena

Dudziak Agata Marzena

Halik Łukasz

Jakóbczyk Paweł

Jakubczak Magdalena

Janeczko Aldona Małgorzata

Kaczor Monika

Kloc Agnieszka

Kloc Ewelina Helena

Kozakowski Wojciech

Leszczyńska Aleksandra

Maciak Ewelina Marta

Małyszem Dorota

Michalak Monika

Misztal Monika Anna

Niedziela Magdalena

Piekutowski Krzysztof Mirosław

Raznik Ryszard

Rokicki Artur Karol

Szkudlarek Olga

Szkutnik Łukasz

Tylus Katarzyna

Wieczorek Anna

Wojciechowski Mateusz

Zborowska Sylwia Magdalena

Żak Kamil

 

KLASA „F” – Wychowawca Iwona Mazurek

 

Baran Magdalena

Belzer Beata

Bieniek Marlena

Bijak Jacek

Dudek Damian

Dziubińska Magdalena

Fart Agnieszka

Grządka Łukasz

Hamera Agata Klaudia

Jadach Monika

Janik Natalia Renata

Kapica Damian

Kloc Mateusz

Król Kamil Łukasz

Matuszewski Jacek

Porzucek Karolina Alicja

Radomski Marek Marian

Rucka Maria Kamila

Sapała Dagmara Justyna

Sarna Michał

Sawiecki Marcin

Smutek Paweł Jakub

Sowiński Przemysław Adam

Surowiec Marcin Konrad

Szałega Rafał Janusz

Szczygielska Angelika Paulina

Świątczak Katarzyna Lucyna

Tokarska Agnieszka

Zarzeczna Sylwia

Ziarno Grzegorz

 

KLASA „G” – Wychowawca Anna Mazur-Boryca

 

Barszcz Monika

Bełza Adrian Adam

Burek Łukasz Adam

Chabrom Karolina Natalia

Chudzicka Agnieszka Irena

Czychryński Maciej Michał

Dwornikiewicz Marta

Dzikowska Ewa

Iwanowicz Agata

Jurak Agnieszka

Kalwiński Artur

Kasperek Piotr Paweł

Kołodziej Sylwia

Kosidło Weronika

Kowalczyk Artur Bogusław

Kowalski Sławomir Andrzej

Książek Grzegorz Piotr

Kulina Magda

Misiurek Agnieszka

Olszewska Agnieszka

Opoka Monika

Piekarz Katarzyna

Radzimowska Anna Maria

Sitarska Beata

Sobótek Marcin Andrzej

Syroka Agata

Świątek Sebastian

Tracz Paweł Piotr

Wilk Dawid

Woźniak Wioletta Monika

 

KLASA „H” – Wychowawca Wiesława Dąbek

 

Flis Ewa

Godzwon Michał

Grzegorzewska Marzena

Halik Michał

Jakoniak Gabriela

Kwidziński Tomasz

Kopycińska Aldona Irena

Koziarski Daniel

Krupka Kamil Romuald

Kulesza Magdalena Karolina

Kułaga Małgorzata

Ludian Sylwia

Mikita Agnieszka

Opoka Agata

Reszczyńska Sylwia

Saluter Jolanta

Samczyk Marcin Tomasz

Sobański Konrad Bartłomiej

Sporad Wojciech

Stefaniak Jacek

Stefaniak Jarosław

Stępień Damian

Szekalski Łukasz Zbigniew

Szkutnik Agnieszka

Szwedo Ewa

Szydłowska Małgorzata

Wasylko Justyna

Wilczopolska Justyna

Worobik Kamila

Żejma Ewa Jolanta

 

KLASA  „I” – Wychowawca Halina Trukan

 

Brzezińska Aleksandra

Burek Agata

Burek Mateusz

Chechlińska Agnieszka

Chmura Marzena

Chmura Piotr

Chruściel Anna

Dańko Justyna

Drewniak Magdalena Edyta

Dzikowski Łukasz

Jabłońska Monika Katarzyna

Kondracki Wojciech

Kopeć Kinga

Krawczyk Ewelina

Krokera Sandra Roksana

Kuczyńska Anna

Manuszewska Aneta Justyna

Martys Mateusz

Niezgoda Kinga

Piekarz Kamil

Płecha Łukasz

Potępa Łukasz

Puzio Tomasz

Rydz Jarosław Paweł

Szczepaniuuk Jacek Fryderyk

Szmelter Paweł Piotr

Wróbel Kamil Jakub

Zarzeczny Mateusz

Zielik Kamil

 

KLASA „J” – Wychowawca Anna Wróblewska

 

Chołody Anna

Chołody Łukasz

Grudziński Przemysław

Krawczyk Kamil Stanisław

Kurek Artur

Martys Maria Danuta

Pruszczyński Sławomir Jerzy

Próchniak Żaneta

Puacz Arkadiusz

Rabiej Ewelina

Rabiej Maksymilian

Rzuciło Łukasz Rafał

Sapała Małgorzata Katarzyna

Szubertowska Wioleta Patrycja

Śniadecki Kamil Jacek

Woźny Adrian Krzysztof

Wójcik Adam Michł

Żuber Mariusz

 

 

 

 

 

"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2711719 Unikalnych wizyt

ZG © 2014