STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKEPaździernik 16 2018 17:16:18
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

EUROWEEK

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Plan
pracy szkoły 2018/2019

Harmonogram
uroczystości szkolnych 2018/2019
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest wtorek 16 Października 2018.
Imieniny obchodzą;: Gaweł, Florentyna, Ambroży, Jadwiga, Małgorzata
 
rocznik 1999-2002

KLASA  „A” – Wychowawca Grażyna Marcinkowska

Bełza Marcin

Brzozowska Paulina

Dadej Dagmara Ewa

Dzierzkowska Agnieszka

Dzikowska Izabela

Juda Agata Maria

Kardas Tobiasz  Kamil

Kłudka Paweł

Lewandowska Sabina

Machnikowska Katarzyna Joanna

Mareczka Izabela Ewa

Nachtara Wojciech Andrzej

Orzeł Paweł

Partyka Adam

Piórkowski Maciej Paweł

Prokop Daniel

Pudło Robert

Rabińska Paulina

Romanko Marcelina Katarzyna

Samczyk Bartosz Jakub

Sekuła Anna

Stola Agata Agnieszka

Szalach Adam Jakub

Tomaszewski Jakub  Paweł

Waryszak Marcin

Wojtuszkiewicz Ewelina Żaneta

Wojtowicz Krzysztof

Wróblewski Dawid Marek

 

 

KLASA „B” – Wychowawca Wiesława Choma

 

Berlak Anna

Broda Bartłomiej

Dudziński Jacek

Fiuk Agnieszka

Flis Grzegorz

Gołofit Mateusz Stanisław

Iwanek Izabela

Kaproń Izabela Dorota

Koszałek Ewelina Ewa

Król Mateusz Konrad

Latos Agata

Lebioda Marta Dorota

Łyszczak Katarzyna

Magdziak Sylwia Maria

Maj Wojciech

Nowodworski Krzysztof Piotr

Osojca Katarzyna

Piekarz Wojciech

Pietrusiński Paweł

Płecha Iwona

Polak Andrzej Marcin

Rokicka Agnieszka Maria

Rusinek Magdalena

Samczyk Ewa Krystyna

Wic Michał

Właszczyk Katarzyna

 

 

KLASA „C” – Wychowawca Maryla Mareczka

 

Bednarczyk Łukasz

Denus Michał Daniel

Goleń Ariel Przemysław

Grocholewski Przemysław

Iracka Irmina

Janiec Anna Sylwia

Jankowski Marcin

Kieliszek Małgorzata

Klimek Małgorzata Malwina

Koziarski Jerzy Grzegorz

Ligaj Magdalena Anna

Lodowska Ewelina Anna

Łobodzińska Elżbieta

Mitas Karolina

Młynek Katarzyna

Nierodka Katarzyna

Płocheć Agata Anna

Przywara Paulina

Rejak Estera Sylwia

Rutyna Ewelina Joanna

Rzepecka Magdalena

Stryjecki Michał

Suski Jakub

Taracha Ernest Piotr

Wiśniewska Agata

Wołowski Rafał

Wowk Arleta Judyta

Zając Mateusz

 

KLASA „D” – Wiesław Loch

 

Białek Kinga Katarzyna

Bielecki Rafał

Biłgorajski Sławomir

Bożek Monika Izabella

Brzuszek Marcin

Chromik Anna

Chruścielewski Paweł

Dańko Izabela

Drozd Katarzyna

Grządka Paweł

Irla  Olga Maria

Jakóbczyk Damian

Juszkiewicz Kinga

Rudkowski Marcin Bogusław

Rycerz Sylwia

Rylska Monika

Skurska Magdalena

Smętek Daniel Krzysztof

Smyl Szczepan

Szmelter Aleksandra Teresa

Szabat  Ewelina Katarzyna

Tyc Monika

Wdowiak Lidia Anna

Wnuk  Alicja Magdalena

Wołoszyn Mateusz

Wośko Kamil

Żydek Monika Maria

 

KLASA „E” – Wychowawca Barbara Smoczyńska

 

Bielecki Zbigniew Artur

Cicha Agata Aneta

Drzymała Iwona

Dudzińska Ewelina

Gałus Katarzyna

Grajkowska Agnieszka

Harasiuk Bartłomiej

Kocemba Katarzyna

Koperski Mateusz

Kośniewski Mariusz

Lenart Beata

Łuba Adam

Mchoń Magdalena

Mital Marlena

Nasewicz Paweł Krzysztof

Niezabitowski Michał

Pachała Radosław

Padała Karol

Ryczek  Krzysztof

Szymczyk Emilia

Tęcza Fabian Daniel

Wieleba Piotr

Wojewoda Paweł Rafal

Woźniak Magdalena Emilia

Wojtowicz Izabela

Wojtowicz Kamil

Zielińska Wioletta

 

KLASA ”F” – Wychowawca Marta Drozd

 

Bieliński Marcin Ryszard

Bis  Radosław

Bogusławska Kinga

Chaciewicz Krzysztof

Grab Weronika

Lamorski Patryk  Arkadiusz

Lewicka Anna Maria

Martys Agnieszka

Mazur Agata Magdalena

Mazurek Grzegorz

Mikita Piotr

Morska Sylwia

Moryc Dariusz

Niepsuj  Wioleta Teresa

Paszkowska Monika

Pluder Norbert

Pyć Rafal

Siuda Magdalena

Stec Dawid

Stefaniak Jacek

Szabat Justyna

Szczepanik Adrian Wiesław

Szczepańska Anna Katarzyna

Ułanek Magdalena

Uzarek Agnieszka Ewelina

Uzarek Michał

Wojciechowska Katarzyna

Wronka Emilia Magdalena

 

KLASA „G” – Wychowawca Grażyna Hołota

 

Białoszewski Andrzej  Stanisław

Chmiel Rafał

Drewniak Aleksandra

Dudziak Piotr

Dudziak Halina

Dyguś Sylwia

Fornal Matusz Tomasz

Gręda Wojciech Andrzej

Iż Mariusz

Kłudka Michał

Krasowski Łukasz

Łazasz Katarzyna

Olszówka Sylwia

Pietroń Piotr

Pietrzyk Katarzyna

Pietrzyk Marcin Piotr

Przypis Irmina

Rusinek Aneta

Szwedo Edyta

Świderek Sylwia Paulina

Tomczyk Łukasz

Twardowski  Mateusz

Tworek Justyna

Wojciechowska Monika

Wojtak  Łukasz

 

KLASA „H” – Wychowawca Grzegorz Mazurek/Elżbieta Rudzińska

 

Bożek Jerzy Krzysztof

Chudziak Bartosz Maciej

Duda Paweł

Grabowski Michał Jakub

Gremlas Piotr

Jurkowski Daniel

Kamińska Wioleta

Lembryk Ewelina Karolina

Łuszczak Karolina

Madejczyk Kamil

Marzec Marcin

Mazur Dorota

Mozgawa Agnieszka

Mucha Bartłomiej

Nosal Beata Magdalena

Ostrowski Michał Grzegorz]

Piech Magdalena

Różyło Łukasz

Sobótek Sylwia Wioletta

Stepień Ewelina

Sulik Ewa Zofia

Wilk Wojciech 

Wyrobek Michał

 

KLASA „I” – Wychowawca Urszula Gryniuk

 

Cielepała Paweł

Jaworski Daniel

Kuś Małgorzata Marzena

Kuśmierz Marta

Małaczek Sylwia Aneta

Mazurek Daniel Józef

Miernik Joanna Paulina

Mikołajska Monika

Mucha Jakub Kamil

Nowosad Maciej Wojciech

Pawelec Andrzej Emil

Rola Łukasz

Siedlecka Barbara Mariana

Skurski Marcin

Stępień Mariusz Andrzej

Szczepanik Aneta

Szcześniak Michał

Szewc Agnieszka

Szewc Małgorzata

Tryko Dariusz Stanisław

Wośko Aneta

Woźniak Weronika

Zagożdżon Renata

Zuba Ewelina Maria

 

KLASA „J” – Wychowawca Marek Jamer

 

Broda Jacek

Budkowska Aleksandra

Burek Konrad Norbert

Chapski Łukasz

Cięszczyk Sebastian Mateusz

Czuba Agnieszka

Gotner Monika

Iwańska Ewa

Jurkowska Wioleta

Kaźmiera Karolina

Kłos Anna Maria

Krawczyk Aleksandra Katarzyna

Król Rafał Jarosław

Lenartowicz Izabela

Lenartowicz Tomasz

Leszczyński Bartosz Paweł

Orzeł Łukasz

Piasecka Aneta Ewelina

Romańczuk Bartosz

Siek Magdalena

Stefaniak Anna Małgorzata

Szwedo Iwona Agata

Talatycki Łukasz

Wojtaszek Mariusz

Wójcik Bartosz

Wójcik Olga Katarzyna

Ziółkowski Krzysztof

KLASA  „K” – Wychowawca Krystyna Szewczyk

 

Biernat Arnold

Boguszewski Daniel

Cieślak Ewa Marzena

Drasek Magdalena

Drozd Karolina

Dudek Katarzyna

Grab Bartosz

Grab Monika

Grabowska Ilona Anna

Jurak  Aleksandra Anna

Kamińska Wioleta

Kubat Urszula

Kucia Anna Maria

Kurzyna Karolina Ewa

Kuśmierczyk Adam

Kwiatek Przemysław

Ładziak Damian

Madzelan Marta

Majewski Paweł

Makoś Grzegorz

Mazurek Karolina

Niedziela Adam Bogusz

Osiak Anna

Radecki Daniel

Szczepanik Justyna

Szczepanik Marta

 

KLASA „L” – Wychowawca Małgorzata Biskup/Katarzyna Wojtaszek

 

Bitner Rafał Ireneusz

Drop Daniel Jacek

Duda Sławomir

Geneja Luiza Agnieszka

Gołofit Ewelina

Gołofit Magdalena

Hałabiś Ewa Jolanta

Janczura Aneta Mariola

Kloc Katarzyna

Kwietniewska Magdalena Iwona

Lenartowicz Magdalena

Majka Marcin

Mikita Tomasz Dariusz

Nester Krzysztof Andrzej

Nikita Katarzyna Wioleta

Nosal Sylwia

Paruch Beata Anna

Pietraszek Paweł

Rutyna Agata

Tomas Monika

Tracz Andrzej Ryszard

Trześniewski Adam Stanisław

Wilk Dariusz Andrzej

Wiśniewska Justyna

Wołoszyn Kamil Paweł

 

"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2711802 Unikalnych wizyt

ZG © 2014