STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKE ˇ Podręczniki 2017/2018 ˇ Konkursy przedmiotowe 2017/2018Kwiecień 21 2018 07:45:44
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Harmonogram
uroczystości szkolnych 2017/2018
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest sobota 21 Kwietnia 2018.
Imieniny obchodzą;: Bartosz, Feliks, Konrad, Anzelm, Jarosław, Selma
 
rocznik 2010-2013
Klasa III A - wychowawca - mgr Henryka Ostrowska

Bończoszek Sebastian

Bryła Karolina

Ciołek Dominika

Czubińska Maria

Flis Karolina

Gawriołek Mateusz

Kasperska Anita

Kopeć Katarzyna

Kosik Radosław

Koszałka Zachariasz

Kotyra Natalia

Kowalczyk Kacper

Kramek Krystian

Kuśmierz Daniel

Lipińska Emilia

Pietroń Michał

Poleszak Dawid

Polewiak Aleksandra

Pop Rafał

Rola Konrad

Sagan Sara

Skórski Mateusz

Stańczyk Martyna

Stefaniak Magdalena

Stelmach Karolina

Węcławski Kamil

Woźny Krystian


Klasa III B - wychowawca - mgr Piotr Małek

Bielecka Paulina

Borowski Bartłomiej

Brzuszek Michał

Dębniak Ewa

Dudek Bernadetta

Dudziak Natalia

Głusiec Damian

Górska Agnieszka

Grzywa Karol

Jaruga Jagoda

Kasak Łukasz

Kozłowski Mateusz

Łyszczarz Przemysław

Markiewicz Natalia

Matuszkiewicz Michał

Michalczyk Katarzyna

Michota Alicja

Niezabitowska Sandra

Ostrowska Patrycja

Paleń Jan

Pis Magdalena

Rajzingier Przemysław

Rola Marcin

Serafin Klaudia

Sola Kornel

Starek Anna

Suchanek Kamila

Surmacz Filip

Wojciechowska Angelika

Zdyb Weronika

Zielik Eryk

Żołopa Agata


Klasa III C - wychowawca - mgr Agnieszka Jarosz

Bartoś Michał

Bekier Martyna

Boryca Wiktor

Bryndza Anna

Buwaj Marlena

Dymitrak Karol

Gajewska Dominika

Gładkowski Łukasz

Kapała Edyta

Kasprzak Tomasz

Kochaniak Aleksandra

Kocik Szymon

Kurzyna Emilia

Kuśmierz Małgorzata

Małodziński Kamil

Mazur Robert

Misztal Oskar

Opasła Patryk

Pączek Michał

Potrzyszcz Zuzanna

Rogowska Karolina

Ryba Ernest

Sagan Sebastian

Sikora Katarzyna

Wierzchowska Justyna

Wierzchowski Marcin

Winnicki Rafał

Wojtysiak Karol

Wołoszyn Patryk


Klasa III D - wychowawca - mgr Małgorzata Gotner-Lis

Bis Natalia

Chrzanowska Aleksandra

Cichoń Damian

Cytan Klaudia

Czuba Justyna

Garbacz Karolina

Kijewska Aleksandra

Lipowy Paweł

Luperto Marcello

Małyszek Maciej

Marczak Wioleta

Michalski Marcin

Nagórna Renata

Ogledziński Mateusz

Pietrzyk Dominika

Pikula Michał

Pochodyła Katarzyna

Rutkowski Adam

Sawicki Łukasz

Serwatka Patryk

Szewczyk Julita

Szymankiewicz Patrycja

Szymańska Łucja

Usydus Pamela

Zaręba Daniel


Klasa III E - wychowawca - mgr Magdalena Flis

Bylewska Paulina

Chłodna Paulina

Chmiel Michał

Cieślik Damian

Cieślik Daniel

Dymnicka Ewa

Flis Jakub

Gil Natalia

Goral Marcin

Kosidło Piotr

Kurzyp Sebastian

Kwiecień Łukasz

Łaska Michał

Niciejewski Andrzej

Nieć Sebastian

Nieradko Karol

Opoka Dawid

Paździor Kamil

Rakwał Adam

Sikora Agata

Szwarnowska Magdalena

Tylus Patrycja

Chmura Dominika


Klasa III F - wychowawca - mgr Hanna Małyszek

Boczek Tomasz

Bucior Jakub

Czerniak Agnieszka

Dąbrowski Paweł

Dzikowski Alan

Iż Dawid

Jankowska Alicja

Jaruga Kornel

Kłodnicki Patryk

Kulina Karolina

Marecki Krzysztof

Matwiejczuk Jacek

Ostrowska Roksana

Paziak Marcin

Pietrzak Oliwia

Pluder Diana

Posuniak Dominika

Pruszkowska Paulina

Skrajnowski Patryk

Utracki Daniel

Wicik Jarosław

Wielgus Agnieszka

Witecka Agata

Witecki Paweł

Wróbel Angelika

Zawiliński Marcin

Żmuda Stanisław

 
"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2548767 Unikalnych wizyt

ZG © 2014