STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKE ˇ Podręczniki 2017/2018 ˇ Konkursy przedmiotowe 2017/2018Styczeń 19 2018 10:19:38
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Harmonogram
uroczystości szkolnych 2017/2018
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest piątek 19 Stycznia 2018.
Imieniny obchodzą;: Marta, Henryk, Mariusz, Erwin
 
rocznik 2008-2011
Klasa III A - wychowawca - mgr Grażyna Hołota
Bekier Kamil Dariusz

Borowska Marta Barbara

Chrzanowski Jarosław

Galczak Marcin

Głuchowska Izabela

Grzesik Magdalena

Iracki Wojciech

Iwan Adrianna

Kleinschmidt Adam

Kloc Grzegorz

Król Jan

Lis Karolina

Maziarz Aleksander

Michalczyk Dominika Marta

Naborczyk Anna

Niezgoda Aleksandra

Nowakowski Karol

Rudziński Piotr

Rycerz Marcel Janusz

Skorupa Paulina

Sobótek Bartłomiej Michał

Surdacki Krzysztof

Syrokosz Paula Maria

Walczak Damian

Wilczewski Bartosz

Wilk Anna

Wiśniewska Magdalena Edyta

Żyszkiewicz Norbert


Klasa III B - wychowawca - mgr Maryla Mareczka
Baran Oskar

Choma Dawid

Cięszczyk Adrian

Czarnota Maciej

Drozd Weronika

Dziadura Agnieszka Jolanta

Giezek Przemysław

Golińska Anna Marlena

Grabowska Aneta Igras Michał

Jarosz Katarzyna Aleksandra

Kamińska Aneta

Kapusta Robert Andrzej

Karska Paulina

Klimek Sylwia

Krakus Bartłomiej

Mrozik Adam

Padała Ernest

Popławski Marcin

Rydzewska Monika

Szybiński Kamil

Tracz Justyna

Tylus Marta

Wnuczek Bartłomiej Andrzej

Wójtowicz Adam


Klasa III C - wychowawca - mgr Grażyna Marcinkowska
Chmura Katarzyna

Garas Sebastian

Gips Dominika

Kosidło Artur

Koszałka Jakub

Kotyra Wiktoria Klaudia

Kwietniewski Emil

Łapińska Natalia Ewa

Magdziak Maria

Mazur Dawid Robert

Niedziółka Kacper

Nosek Paweł

Pietrzak Patrycja

Puzio Paweł

Rozenbajgier Patryk

Sekuła Monika

Struzik Kinga

Szczepaniuk Alicja

Tobolszewski Patryk Artur

Walasek Katarzyna

Walencik Łukasz Piotr

Wielgus Michał

Witek Karolina

Wołosz Łukasz

Wójcik Paweł

Zagrodzki Mariusz

Zbiżek Łukasz Marcin

Żuber Kinga Weronika


Klasa III D - wychowawca - mgr Eżbieta Rudzńska
Cięszczyk Filip

Deaki Dominika

Dec Karolina

Dobrzańska Dagmara Magdalena

Gębicz Angelika Karolina

Gierczak Jakub Adam

Golińska Klaudia

Grabowski Konrad

Jurzyński Krzysztof

Kilianek Sylwia

Klima Adrian Patryk

Kliza Mateusz

Kloc Krystian

Koziej Piotr

Kramek Karolina

Machajski Kamil Michał

Matwiejczuk Alicja Magdalena

Mazurek Albert

Okulus Maciej

Oszust Martyna Ewa

Piasecka Paulina

Sadowska Marlena

Smętek Angelika Marta

Szymula Mariusz

Wysowska Paulina

Zielińska Katarzyna Agnieszka

Żołądek Mateusz


Klasa III E - wychowawca - mgr Kinga Sulowska
Amrozy Patrycja

Bryczek Łukasz

Bryczek Olga Elżbieta

Chyl Kamil

Cieślik Maciej

Czarnecki Robert Damian

Dąbrowski Patryk

Dudek Bartłomiej

Flis Magdalena

Jakubczak Justyna

Jakubczyk Marlena Żaneta

Kocik Jan

Kokosz Alicja

Koniarz Maja

Kosiński Radosław

Kot Łukasz

Krawczyk Paweł

Matwiej Adrian Karol

Mirosław Sebastian

Misztal Katarzyna

Niewiadomska Klaudia Amanda

Niewiadomska Patrycja Elżbieta

Sakłak Katarzyna Lidia

Skrok Paweł

Tomas Agata

Węda Miłosz

Żak Jarosław


Klasa III F - wychowawca - mgr Małgorzata Plesz
Basiakowski Jakub

Bąk Filip

Bobin Barbara

Bryczek Anna Izabela

Drąg Marcin

Gil Anna Maria

Igleniec Emil Zbigniew

Jóźwicka Paulina

Kawęcka Klaudia Karolina

Kosidło Konrad

Kuźma Wiesław

Kwiatkowski Kamil Stanisław

Lipińska Olga

Matysiak Alicja

Mazurek Paulina

Michalska Karolina

Moroz Kamil

Paleń Wiktoria

Pawłosek Szczepan

Pyter Patryk Piotr

Rycerz Patrycja

Rydzewski Paweł

Saluter Nina Alicja

Szymański Damian Dawid

Wereski Paweł

Wiciński Emil Mateusz

Wierzchowski Piotr


Klasa III G - wychowawca - mgr Urszula Gryniuk
Bornus Aleksandra

Chabros Igor Marcin

Chmura Paulina Klaudia

Cyran Mateusz

Ćwiek Karolina

Gąsiorek Krystian Patryk

Głusiec Karolina

Góras Marta

Grębska Aleksandra

Jakubczak Paweł

Jurak Jarosław

Konarska Agata Sylwia

Krekora Sebastian

Lisek Łukasz

Łakomy Klaudia

Nita Arkadiusz

Pastuszka Manuela

Pokora Mateusz Maciej

Pop Łukasz

Potępa Emilia

Rak Łukasz

Rusinek Adam Kacper

Słotwiński Paweł Kamil

Sowińska Patrycja

Sprawka Weronika

Katarzyna

Tylus Paulina

Wziętek Konrad Patryk

Zieliński Oskar Rafał

Żydek Grzegorz

 
 
"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2477088 Unikalnych wizyt

ZG © 2014