STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKE ˇ Podręczniki 2017/2018 ˇ Konkursy przedmiotowe 2017/2018Lipiec 19 2018 00:09:52
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

EUROWEEK

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Harmonogram
uroczystości szkolnych 2017/2018
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest czwartek 19 Lipca 2018.
Imieniny obchodzą;: Wincenty, Wodzisław, Marcin, Rufin
 
rocznik 2009-2012
Klasa III A - wychowawca - mgr Iwona Gawlik

Bartnik Artur

Błaszczyk-Borecka Manuela

Gawrońska Patrycja

Grzesik Natalia

Jabłońska Klaudia

Jarosz Jakub Adam

Kania Izabela

Koziej Agnieszka

Kuźma Monika

Lis Anna Karolina

Madajczyk Magdalena

Mazur Michał

Michalczyk Łukasz

Niezabitowski Karol

Pawlos Adriana

Sadowska Klaudia

Sobótek Urszula

Surowiec Grzegorz

Szatan Bartosz

Szymula Mateusz

Tokarczyk Paweł

Tomala Agata

Woch Julia Katarzyna

Woś Sylwia

Wójcicka Amanda

Zaborska Kinga Teresa

Ziółkowska Anna Maria


Klasa III B - wychowawca - mgr Anna Mazur - Boryca

Barszcz Patryk

Bereś Patrycja

Bernat Krystian

Bijak Karolina

Boroń Jacek

Dąbrowska Katarzyna

Dudek Patryk

Dydo Paulina

Głowacka Katarzyna

Goździuk Sławomir

Hudzik Karol

Kosiński Karol

Lis Martyna

Łukasik Arkadiusz

Mikita Paulina

Naurecka Żaneta

Orzeł Adam

Pisarska Irmina

Piwińska Monika

Potocki Paweł

Prokop Jakub

Rola Jakub Sławomir

Rostek Katarzyna

Rubaj Renata Agnieszka

Stopa Aleksandra

Surdacki Szymon

Szubartowski Przemysław

Tudrujek Marlena Marta

Węcławska Karolina Magda

Wołoszyn Izabela


Klasa III C - wychowawca - mgr Tadeusz Dąbek

Baj Paulina

Bieniek Patrycja Maria

Cichoń Artur

Dekiel Ewelina

Grabowska Karolina

Iwan Weronika

Janiec Mateusz

Jedliński Krystian

Jóźwicka Dominika

Kapica Izabela Karolina

Kasprzak Piotr

Król Justyna

Kwiatkowski Patryk

Kwiecień Irena

Łakoma Wiktoria

Morska Dominika

Niewiadomski Krystian

Nowak Karol

Ostrowski Sebastian

Sadowska Natalia Monika

Sawecki Sebastian

Skrok Agnieszka

Ślepaczuk Karolina Maria

Tomaszewski Mateusz

Wojciechowski Paweł

Zalewska Karolina


Klasa III D - wychowawca - mgr Wiesława Dąbek

Dębniewski Wojciech Bolesław

Duda Agnieszka

Górczyński Mariusz Jacek

Gramek Daniel Piotr

Gremlas Ewa Maria

Grzywa Michał

Kowalczyk Radosław Jakub

Kowalski Oskar

Maciejewska Magda

Majcher Klaudia

Małyszek Gabriela Barbara

Mróz Adrian Daniel

Myszak Michał

Natoniewska Agnieszka

Potrzyszcz Justyna Anita

Puzon Albert Adam

Rachoń Jakub

Rębisz Aleksandra

Słowik Patryk

Sokołowska Aleksandra

Tokarska Dominika

Wilkos Ewelina

Wołoszynek Karol

Woźniak Paweł Piotr

Zarębski Mateusz

Zarzycki Łukasz


Klasa III E - wychowawca - mgr Irena Plewik

Bańka Patrycja

Biernat Michał

Brzezińska Ewa

Dudziak Aleksandra

Klimek Jolanta

Kochańczyk Piotr

Korona Dawid Mikołaj

Kudrel Ewelina

Maciąg Kamil

Majka Sylwia

Obel Dominika Magdalena

Pęk Radosław

Płecha Patryk

Romanowski Dawid

Szynkowska Marta Paulina

Wołoszyn Agnieszka Angelika


Klasa III F - wychowawca - mgr Halina Trukan

Bartysiak Alicja

Ćwikła Beata

Długosz Wojciech

Dobrowolski Patryk

Gonder Łukasz Cezary

Iracka Ewelina

Kołodziej Natalia Weronika

Korecki Kacper Michał

Kośniewska Aleksandra

Kotwica Oliwia

Mikita Monika

Nowak Weronika Kinga

Nowakowski Artur

Paprocki Szymon Artur

Pilipiuk Anna Maria

Rutkowska Agnieszka

Rycerz Kamila

Sowa Rafał Piotr

Styliński Dawid

Tomiło Angelika Klaudia

Trukan Kinga

Tryka Agata

Wagner Patrycja

Węgrzyn Patrycja

Wołoszyn Artur Piotr

Wójtowicz Karol

Zapalski Piotr

"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2613978 Unikalnych wizyt

ZG © 2014