STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKE ˇ Podręczniki 2017/2018 ˇ Konkursy przedmiotowe 2017/2018Styczeń 19 2018 10:29:40
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Harmonogram
uroczystości szkolnych 2017/2018
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest piątek 19 Stycznia 2018.
Imieniny obchodzą;: Marta, Henryk, Mariusz, Erwin
 
- Nauczyciele
DYREKCJA
  • Małgorzata Siewierska-Lodowska - Dyrektor
  • Agnieszka Jarosz - Wicedyrektor
JĘZYK POLSKI
  • Choma Wiesława
  • Flis-Gołębiowska Magdalena
  • Jarosz Agnieszka
  • Mazur - Boryca Anna
JĘZYK ANGIELSKI
  • Borowska Katarzyna
  • Małek Monika
  • Mazik Joanna
  • Michalczyk - Ludian Wioletta
  • Tworek Aneta
JĘZYK NIEMIECKI
  • Goleń Anna
  • Kowal Anna
  • Strąk Małgorzata
HISTORIA I WOS
  • Czubińska Małgorzata
  • Gawlik Iwona
  • Mareczka Maryla
MATEMATYKA
  • Dąbek Wiesława
  • Hołota Grażyna
  • Małyszek Hanna
  • Marcinkowska Grażyna
  • Plesz Małgorzata
FIZYKA
  • Dąbek Tadeusz
  • Małyszek Hanna
CHEMIA
  • Kwietniewska Sylwia
  • Trukan Halina
BIOLOGIA
  • Kardyś Iwona
GEOGRAFIA
  • Gotner - Lis Małgorzata
  • Rudzińska Elżbieta
INFORMATYKA
  • Królikowski Andrzej
  • Matryba Elżbieta
  • Wieczorek Waldemar
ZAJĘCIA TECHNICZNE
  • Królikowski Andrzej
  • Matryba Elżbieta
  • Mazurek Piotr
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
  • Mazurek Piotr
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
  • Gawlik Iwona
PRZEDMIOTY ARTYSTYCZNE
  • Bochniak Dariusz - muzyka
  • Fendrykowska Małgorzata - plastyka
RELIGIA
  • ks. Baiński Michał
  • ks. Fidecki Tomasz
RELIGIA / ETYKA
  • Kaźmierak Zbigniew
WYCHOWANIE FIZYCZNE
  • Biernacki Mieczysław
  • Grela Zbigniew
  • Kowalczuk Grzegorz
  • Mazurek Danuta
  • Mazurek Iwona
  • Pomykalska Wiesława
BIBLIOTEKA
  • Anders - Duda Dorota
  • Niewiadomska Anna
  • Skrok Agnieszka
PEDAGODZY
  • Głąb Małgorzata
  • Kowalczyk - Niewińska Izabela
  • Wójtowicz - Gnat Paulina
  • Wróblewska Anna
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  • Anders - Duda Dorota
 
 
"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
 

2477124 Unikalnych wizyt

ZG © 2014