FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
Dodane przez exadmin dnia Kwiecień 10 2019 23:21:43

27 marca odbył się Finał Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Białej Podlaskiej w piłce siatkowej chłopców - Turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drużyna Publicznego Gimnazjum nr 1 wygrywając w eleminacjach miasto, powiat, oraz ½ województwa awansowała do finałów i zdobyła II miejsce i srebrny medal w Finałach Mistrzostw Województwa .
W finałach Mistrzostw Województwa w swojej grupie pokonała Nałęczów 2:0 oraz Świdnik 2:0, niestety w finałowym meczu z dobrze dysponowaną drużyną z Białą Podlaską przegraliśmy 2:0, Mimo przegranej w finale, cieszy nas, że mamy „sreberko” w tak zacnym turnieju.
Jesteśmy drużyną zawsze w finałach od wielu lat" to kolejny sukces drużyny PG nr 1 prowadzonej przez trenera Mieczysława Biernackiego.
Skład drużyny: Adam Skica, Dawid Cieślik, Michał Pop, Kamil Pop, Dawid Grabowski, Ksawery Janda, Karol Kawa, Sebastian Mikusek, Dawid Nakonieczny, Bartłomiej Sadowski, Bartłomiej Tryka, Stanisław Włodarczyk.