STRONA GŁÓWNA ˇ BIBLIOTEKA ˇ Kontakt ˇ SZUKAJ ˇ PLAN LEKCJI ˇ PEDAGOG ˇ DZIENNIK ELEKTRONICZNY ˇ OKE ˇ CKE ˇ Podręczniki 2017/2018 ˇ Konkursy przedmiotowe 2017/2018Styczeń 19 2018 10:21:22
 
Nawigacja
NASZE GIMNAZJUM

NASZ PATRON

PRIMUS INTER PARES

NAGRODA GIMNAZJUSZ

NAGRODA NADZIEJKA

NASZE SUKCESY

SPORT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TYDZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

PEDAGODZY

RADA RODZICÓW

DOKUMENTACJA

GALERIA FOTO

ABSOLWENCI

WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO PCK

 
Harmonogram
uroczystości szkolnych 2017/2018
 
www.efs.gov.pl
 
 
 
Dzisiaj jest piątek 19 Stycznia 2018.
Imieniny obchodzą;: Marta, Henryk, Mariusz, Erwin
 
LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

    Uczniowie klasy III – Olga Nitkiewicz i Filip Małyszek zostali laureatami wojewódzkiego konkursu czytelniczego o Josephie Conradzie-Korzeniowskim pod nazwą Polak – Żeglarz – Pisarz.
    Konkurs zorganizowany był przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Zarząd Okręgu w Lublinie, w związku z ustanowieniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2017 – Rokiem Pisarza. Patronami medialnymi byli Redakcja Dziennika Wschodniego i Radio Lublin.
9 stycznia pani dyrektor Małgorzata Siewierska-Lodowska wręczyła nagrody i dyplomy laureatom przekazane przez organizatora konkursu.

Dorota Anders-Duda, Anna Niewiadomska

SUKCES FOTOGRAFICZNY!

    Czarek Sudół, uczeń klasy II A, otrzymał pierwsze wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym "Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii" w kategorii 14-16 lat, zorganizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" w Lublinie. Spośród 401 prac jury, w którym zasiadali wykładowcy wydziałów artystycznych z UMCS i KUL w Lublinie, wybrało najlepsze prace w trzech kategoriach wiekowych. 16 grudnia 2017 r. wręczono nagrody i wyróżnienia oraz otwarto wystawę pokonkursową.
    Prezentujemy wyróżnione zdjęcie a obok obraz Michała Chwistka "Martwa Natura", które było inspiracją dla Czarka.
Gratulacje dla Czarka!

Agnieszka Skrok


KONKURS WIEDZY O PRAWIE

    Miło nam poinformować, że trzy uczennice naszej szkoły przeszły do etapu okręgowego Konkursu Wiedzy o Prawie dla gimnazjalistów, zorganizowanego przez XXIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie. Są to :
Ciepła Weronika kl. III B
Lis Gabriela kl. III C
Michalczyk Wiktoria kl. III D
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WIZYTA W STAROSTWIE POWIATOWYM W KRAŚNIKU

    Dnia 19 grudnia 2017 r. klasa II E pod opieką Pani Małgorzaty Czubińskiej udała się z wizytą do Starostwa Powiatowego. Uczniowie mieli okazję spotkać się ze Starostą Kraśnickim Panem Andrzejem Majem, usłyszeć w praktyce o zadaniach Urzędu Powiatowego, zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kraśnickiego. Na koniec naszej wizyty zostaliśmy obdarowani drobnymi upominkami przez pracowników Starostwa.

WYCIECZKA W NAGRODĘ

    12 grudnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły, którzy wyróżniają się zaangażowaniem w życie Gimnazjum pracując w Samorządzie Uczniowskim oraz w Szkolnym Wolontariacie, uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. W programie wycieczki było zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego oraz Sejmu, po którym osobiście oprowadzał pan Minister Jarosław Stawiarski. Na koniec uczniowie mogli podziwiać świąteczne iluminacje podczas wieczornego spaceru po Starówce.

FOTORELACJA

MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE

    6 grudnia Święty Mikołaj, jak co roku, odwiedził grzecznych uczniów naszej szkoły i rozdawał cukierki. Była to również okazja do śpiewania kolęd i świątecznych piosenek.

FOTORELACJA

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

    30 listopada 2017 r. odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa. Oprócz dobrej zabawy na parkiecie były wróżby oraz studio makijażu i tatuażu. Samorząd Uczniowski zadbał również o odpowiedni wystrój holu, by stworzyć klimat do zabawy.

FOTORELACJA

AKCJA „MIKOŁAJ O TOBIE NIE ZAPOMNI” ZAKOŃCZONA

    Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję „Mikołaj o Tobie nie zapomni”. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało nam się zebrać dość pokaźną ilość darów: słodyczy, zabawek i artykułów papierniczych, które zostały przekazane Akcji Katolickiej działającej przy parafii św. Józefa. Dzieci uczęszczające na zajęcia do Akademii Młodzieżowej będą mogły cieszyć się paczkami mikołajkowymi przygotowanymi z darów zebranych podczas akcji.
Szczególne podziękowania składamy:
klasie IIIC z wychowawcą p. Małgosią Plesz oraz Patrycji Babut i Wojtkowi Masalskiemu,
klasie IIIE z wychowawcą p. Katarzyną Borowską oraz p. Dorocie Anders – Duda,
klasie IIC z wychowawcą p. Agnieszką Jarosz,
klasie IID z wychowawcą p. Małgosią Gotner – Lis,
klasie IIE z wychowawcą p. Hanną Małyszek,
oraz p. Ani Kowal.
Jeszcze raz dziękujemy za okazane serce.

KONKURS KULTUROZNAWCZY ROZSTRZYGNIĘTY

    W dniu 27 listopada 2017 r. odbył się w naszej szkole konkurs kulturoznawczy dotyczący Stanów Zjednoczonych Ameryki. W eliminacjach wzięło udział czternaścioro uczniów. Zadania sprawdzały wiedzę o Stanach Zjednoczonych Ameryki oraz umiejętności językowe.
Pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Wojtaszek z klasy IIC, drugie – Paweł Gustaw z klasy IIIA i trzecie – Sandra Gryta z klasy IIIA.
W dniu 6 grudnia 2017 r. Pani Dyrektor wręczyła laureatom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.
Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy. Wiosną zapraszamy do kolejnego konkursu językowego.

Organizatorzy konkursu: Katarzyna Borowska, Joanna Mazik

PŁYWACY NIE ZAWIEDLI

    W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o dobrych startach naszych uczniów w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży w Pływaniu mając nadzieję na równie dobry występ w finale. 7 grudnia na olimpijskiej pływalni AQUA Lublin spotkali się wszyscy najlepsi pływacy rywalizujący w ramach współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego.

Strona 1 z 86 1 2 3 4 > >>
 
 
"Strażnik Pamięci"
 
 
 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
 

2477095 Unikalnych wizyt

ZG © 2014